۱۱ مدل لباس مجلسی طوسی روشن و طوسی تیره | جدیدترین مدل های لباس مجلسی در طیف رنگ طوسی

لباس مجلسی طوسی روشن و طوسی تیره همیشه پرطرفدار بوده و خانم ها از این رنگ در لباس مجلسی استقبال می کنند. معمولا با توجه به این موضوع که لباس عروس رنگ سفید دارد، بقیه مهمانان در انتخاب رنگ لباس مجلسی مردد هستند و نمی دانند که چه رنگی را انتخاب کنند. اما طیف رنگ طوسی همان رنگی است که باید از آن در خرید لباس مجلسی استفاده کنید. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۱ مدل لباس مجلسی طوسی رنگ آشنا شوید.

 

 

۱۱ مدل لباس مجلسی طوسی

همانطور که اشاره کردیم؛ امروزه بسیاری از عروس خانم‌ها به جای لباس عروس سفید از رنگ‌هایی مانند طوسی خیلی روشن استفاده می‌کنند. نقره ای یا طوسی رنگ بسیار شیکی برای لباس مهمان عروسی است. در این جا ما چندین مدل لباس مجلسی طوسی و نقره ای را به شما نشان می‌دهیم که دارای طیف رنگی متنوعی هستند؛ از طوسی روشن و نقره ای گرفته تا طوسی تیره.

این لباس‌های مجلسی طوسی، در هر قدی از کوتاه گرفته تا لباس‌های ماکسی، و با مدل‌های متنوع برای هر فصل و هر نوع مجالسی مناسب است.

طوسی رنگی است که هرگز از مد نمی‌افتد. با اینحال هر سایه ای از این رنگ زیبا برای هر یک پوستی مناسب است.

بهترین راه برای اینکه متوجه شوید کدام سایه رنگ طوسی در کنار رنگ پوست شما بهتر به نظر می‌رسد، این است که رنگ پوست خود را مشخص کنید. دو تناژ پوست سرد و گرم وجود دارد. برای تشخصیص تناژ پوست خود، رنگ رگ‌های زیر مچ دست خود را بررسی کنید. اگر رگ‌ها آبی یا بنفش است، تناژ پوست شما سرد است. اگر آنها سبز به نظر می‌رسند یا رنگ زرد، تناژ پوست شما گرم است.

خانم‌های با پوست روشن می‌توانند هر نوع لباس طوسی بپوشند و عالی به نظر برسند. افرادی که رنگ پوست روشن‌تری دارند معمولاً با رنگ‌های روشن‌تر خوب به نظر نمی‌رسند، بنابراین بهتر است از سایه‌های طوسی متوسط و تیره استفاده کنید.

طوسی روشن با پوستی که متوسط است، بهتر به نظر می‌رسد. به دنبال سایه‌های طوسی و نقره‌ای باشید.

رنگ پوست زیتونی با هر سایه ای هماهنگ است و خرید لباس را بسیار آسان‌تر می‌کند. زنانی که پوست زیتونی دارند خوش شانس هستند، زیرا می‌توانند هر رنگی از طیف طوسی را انتخاب کنند.

زنانی که رنگ تیره دارند، خاکستری روشن برای آن‌ها انتخاب خوبی است. اگر رنگ لباس خیلی تیره و نزدیک به رنگ پوست شما باشد، خوب به نظر نمی‌رسد. رنگ‌های سردتر روی پوست‌های تیره‌تر زشت هستند و می‌توانند ته‌رنگ‌های خاکستری پوست شما را تشدید کنند.

 

 

لباس مجلسی پوشیده طوسی

لباس مجلسی حریر طوسی

لباس مجلسی طوسی تیره

لباس مجلسی کار شده طوسی

لباس مجلسی کوتاه طوسی

لباس مجلسی گیپوری طوسی

لباس مجلسی ساتن طوسی

لباس مجلسی طوسی روشن

لباس مجلسی حریر طوسی
لباس عروس طوسی

لباس حریر طوسی