۱۲ مدل کفش عروس پاشنه کوتاه جدید ۱۴۰۳ | برای عروسی این کفش ها رو انتخاب کن!

کفش عروس هم مانند لباس عروس اهمیت زیادی دارد و تاثیر زیادی در استایل عروس خواهد داشت. اگر به دنبال کفش عروس پاشنه کوتاه هستید بهتر است با جدیدترین مدل های این کفش آشنا شوید. به هر حال جشن عروسی و ازدواج فقط یک بار در زندگی اتفاق می‌افتد و شاید شما هم مانند دیگر عروس ها دوست دارید خاص ترین و بهترین کفش را داشته باشید. کفش های پاشنه کوتاه چند سالی می شود که ترند شده اند و راحتی بیشتری را برای عروس به ارمغان می آورند. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۲ مدل کفش عروس پاشنه کوتاه جدید ۱۴۰۳ آشنا شوید.

 

 

کفش پاشنه کوتاه عروس

در لیست بلند بالایی از لوازم جانبی عروس که باید برای تکمیل مجموعه روز عروسی خود خریداری کنید، انتخاب زیباترین کفش عروسی برای ست کردن با لباس مجلسی باشکوه شما و یافتن بهترین مدل کفش عروسی مناسب ،یکی از اولویت‌های اصلی است. برای برخی از عروس‌ها، خرید کفشی که از مد پیروی کند بسیار مهم است و تقریباً شاید حتی با جستجوی لباس رقابت کند.

کفش پاشنه کوتاه عروس، کفشی است با پاشنه‌ای کوتاه و عرضی و اغلب دارای طرح‌های زیبا و شیک برای استفاده در مراسم عروسی. این کفش‌ها معمولاً با جنس‌های مختلفی از چرم، ساتن، شیفون و مواد دیگر ساخته می‌شوند و ممکن است دارای جزئیاتی نظیر جواهرات، پرچم‌ها و دکوراسیون‌های دیگر باشند.

کفش پاشنه کوتاه عروس، به دلیل راحتی و زیبایی آن، گزینه‌ی مناسبی برای عروس‌هایی است که در طول روز باید برای مدت طولانی از پاشنه‌های خود استفاده کنند. از عواملی که بر خستگی عروس خانم‌ها می‌افزاید، استفاده از کفش‌های پاشنه بلند و نامناسب است.

به دلیل ماندگاری این روز در ذهن، بهتر است از کفش استاندارد عروس استفاده کنید که خاطره خوبی در حافظه بلند مدت داشته باشید.مناسب ترین کفش عروس راحت دارای پاشنه سه سانتی متری است که به ستون فقرات فشار زیاد وارد نکند و موقع راه رفتن آسیبی به پا وارد نکنند.

 

 

مدل کفش اسپرت عروس

مدل کفش جلوباز عروس با پاشنه کوتاه

کفش پاشنه کوتاه شیک عروس

مدل کفش عروس رزگلد با پاشنه کوتاه

کفش گلدوزی و توری عروس پاشنه کوتاه

کفش پاشنه تخت عروس مروارید دوزی شده

مدل کفش عروس مروارید دوزی شده

کفش عروس پاشنه تخت

مدل کفش مرواردیدی عروس

کفش عروس پاشنه کوتاه بنددار

کفش بندی عروس با پاشنه کوتاه

مدل کفش عروس اسپرت بندی