۱۲ مدل گوشواره دخترانه ایرکاف زنجیری خاص و مدرن

گوشواره یکی از مهمترین اکسسوری های دخترانه و زنانه است که می تواند تاثیر زیادی در استایل هر فردی داشته باشد. یکی از مدل های گوشواره دخترانه که در این روزها ترند شده است، گوشواره ایرکاف زنجیری است. این مدل گوشواره ها در بالای گوش قرار میگیرند و سپس یک زنجیر دارند که انتهای زنجیر مانند یک گوشواره میخی است. در واقع با گوشواره های ایرکاف تقریبا تمام گوشتان دارای یک آویز خاص است. در این مطلب از باملین قصد داریم ۱۲ مدل گوشواره دخترانه ایرکاف زنجیری خاص و مدرن را معرفی کنیم.

 

گوشواره های ایرکاف زنجیری خاص

افرادی که گوش هایشان یک سوراخ دارد؛ می‌توانند از این ایرکاف ها استفاده کنند تا ظاهر زیباتری داشته باشند. ایرکاف گوش به راحتی روی گوش قرار می‌گیرد؛ زیرا لاله گوش را نیشگون می‌گیرد. فشار طبیعی فلز، گوشواره را برای ساعت ها و حتی روزها ثابت نگه می‌دارد.

این ایرکاف های زنجیری شیک در طرح های متنوعی ساخته می‌شوند؛ برخی از آن‌ها طراحی ظریف تری دارند؛ برخی دیگر به صورت بزرگ و حجیم ساخته می‌شوند. برخی دیگر دارای سنگ های قیمتی و طرح های زیبا هستند. این گوشواره‌ها تقریباً در هر رنگی موجود هستند.

این گوشواره های زنجیری روشی بدون دردسر برای اکسسوری کردن لباس های مورد علاقه تان بدون توجه به سبک هستند. برای ظاهری زیبا، یک ایرکاف زنجیری ظریف انتخاب کنید، یا یک ایرکافت بزرگ و برجسته انتخاب کنید تا توجه را به سمت لاله گوش تان جلب کنید.

 

 

گوشواره ظریف ایرکاف زنجیری
 

گوشواره ایرکاف بخیه

 

گوشواره ایرکاف طلایی

 

گوشواره ایرکاف نگین دار

 

گوشواره ایرکاف گوی دار

 

گوشواره ایرکاف چند زنجیری

گوشواره ایرکاف نقره
 

گوشواره ایرکاف مرواریدی
 

گوشواره ایرکاف ستاره
 

گوشواره ایرکاف طلایی
 

گوشواره ایرکاف مرواریدی