۱۴ مدل آویز ساعت مچی زنانه طلا و بدل | با این اکسسوری ساعتت زیباتر میشه!

آویز ساعت مچی چند سالی هست که مد شده و خانم های زیادی از اون استفاده می کنند. اگر ساعت مچی شما هم ساده و بدون طرح هست میتونید با آویز ساعت طرح های زیباتری برای اون ایجاد کنید و با این اکسسوری استایل زیباتری داشته باشید. این اکسسوری در مدل های مختلف تولید میشه و هر طرحی که  بخواهید میتونید از بین اون ها پیدا کنید. در این مطلب از باملین ۱۴ مدل آویز ساعت مچی زنانه طلا و بدل رو معرفی می کنیم.

 

خرید آویز ساعت

  • در هنگام خرید آویز ساعت باید نکات زیادی را در نظر بگیرید که یکی از مهم ترین آن‌ها، مواد سازنده زنجیر و پلاک، اندازه، طرح است.
  • اگر ساعت شما طلایی است باید زنجیر ساعت تان نیز از جنس ظلا باشد. در صورتی که از ساعت های استیل نقره ای استفاده می‌کنید می‌توانید زنجیر ساعت نقره‌ای انتخاب کنید.
  • علاوه بر این برای ساعت های بند چرمی در صورتی که فریم دور ساعت به رنگ طلایی باشد؛ می‌توانید از زنجیر طلایی و در صورتی که فریم نقره ای باشد از زنجیر نقره ای استفاده کنید.
  • در طراحی‌های زنجیرهای ساعت تنوع زیادی وجود دارد و کاملا سلیقه‌ای است. با این حال شما می‌توانید از نمادهای تولد و یا حتی اسم‌تان استفاده کنید.
  • اندازه زنجیر ساعت هم باید به گونه‌ای باشد که نه زیاد بلند باشد و به لباس و سایر وسایل گیر کند و نه زیاد کوتاه باشد که از زیبایی زنجیر بکاهد. در بیشتر موارد طول ۷ سانتی متر توصیه می‌شود.

 

۱۴ مدل آویز ساعت فوق العاده شیک

آویز ساعت قلب

 

 

آویز گل برای ساعت

 

 

آویز قلب برای ساعت

 

 

آویز اناری ساعت

 

 

آویز شیک ساعت

 

 

آویز لبخند ساعت

 

 

آویز ساعت هوشمند

 

 

آویز قرمز ساعت

 

 

آویز مرواریدی ساعت

 

 

آویز چشم برای ساعت

 

 

آویز چشم نظر ساعت هوشمند

 

 

آویز طرح درخت برای ساعت

 

 

آویز ماه ساعت هوشمند

 

 

آویز حروف ساعت هوشمند