۱۷ مدل ناخن زرد اکلیلی و براق برای زمستان ۱۴۰۲ | با این مدل ناخن زرد در مهمانی ها بدرخشید!

یکی از رنگ های محبوب در طرح های کاشت ناخن، رنگ زرد است. رنگ زرد با طرح های اکلیلی و براق می تواند جذابیت ناخن های شما را چند برابر کند. یکی از مزیت‌های لاک اکلیلی دوام آوردن بیشتر آن روی دست است و اگر از دستانتان کار می‌کشید، ناخن اکلیلی یک انتخاب عالی است. اگر عاشق زرق و برق هستید و دوست دارید که ناخن های شما رنگ روشن و براقی داشته باشد، پیشنهاد می کنیم از طرح های اکلیلی و براق ناخن های زرد استفاده کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم ۱۷ مدل ناخن زرد براق را به شما معرفی کنیم. 

 

۱۷ مدل ناخن زرد اکلیلی

ناخن های زرد اکلیلی می توانند یک نقطه کانونی جسورانه و زیبا برای هر لباسی باشند. در اینجا چند نکته برای ست کردن آنها آورده شده است:

از رنگ های مکمل استفاده کنید. زرد یک رنگ اصلی است، بنابراین با رنگ های مکمل آن، مانند آبی تیره، بنفش یا نارنجی، به خوبی ست می شود. به عنوان مثال، می توانید یک لباس آبی تیره با ناخن های زرد اکلیلی بپوشید.

رنگ‌های مشابه نیز برای ست کردن لباس مناسب هستند. اگر می خواهید ظاهری ملایم تر داشته باشید، می توانید از رنگ های مشابه زرد، مانند طلایی، نارنجی روشن یا خردلی استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید یک لباس طلایی با ناخن های زرد اکلیلی بپوشید.

رنگ‌های خنثی نیز گزینه مناسبی برای ست کردن ناخن‌های زرد اکلیلی هستند. زرد با رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی یا خاکستری نیز به خوبی ست می شود. این یک راه عالی برای اضافه کردن کمی رنگ به یک لباس ساده است. بطور مثال، می توانید یک لباس سفید با ناخن های زرد اکلیلی بپوشید.

 

 

ناخن زرد جدید

 

ناخن زرد فسفری

 

ناخن زرد طرح دار

 

ناخن زرد اکلیلی

 

ناخن زرد و نارنجی

 

ناخن زرد روشن

 

ناخن بلند و زرد رنگ

 

ناخن زرد تیز و خاص

 

ناخن زرد فسفری اکلیلی

 

ناخن زرد فسفری

 

ناخن زرد اکلیلی

 

ناخن زرد کمرنگ

 

ناخن زرد خاص

 

ناخن زرد و آبی نفتی

 

ناخن زرد طلایی اکلیلی

 

ناخن زرد و آبی

 

ناخن زرد و سبز جدید