۱۸ طرح ناخن فانتزی و ساده برای کریسمس ۲۰۲۴

با نزدیک شدن به کریسمس افراد زیادی به دنبال طرح های جدید ناخن کریسمسی هستند. از طرح های ساده و جذاب گرفته تا طرح های فانتزی دخترانه که با گوزن کریسمس یا درخت کاج کریسمس تزیین شده اند. هر ساله با مناسبت های مختلف طرح های متفاوتی برای کاشت ناخن به وجود می آید که می توانید از آنها استفاده کنید. در این مطلب از باملین به معرفی ۱۸ طرح ناخن فانتزی و ساده برای کریسمس ۲۰۲۴ می پردازیم.

 

 

طراحی ناخن کریسمسی

کریسمس یکی از مناسب‌های مهم در بیشتر کشورهای جهان است و هیچ چیز مانند آهنگ های شاد، رقص، و تزئین درخت تعطلات کریسمس را برای ما دلچسب نمی‌کند. اما چیزی که واقعا می‌تواند حال و هوای جشن سال نو و تعطیلات را برای ما زنده کند، یک طرح ناخن کریسمس زیبا و جذاب است.

برای ایجاد این طرح ناخن از انواع رنگ ها می توان استفاده کرد. اما در انتخاب رنگ لاک دقت کنید که از رنگ هایی که بیشتر نماد و نشان دهنده حال و هوای کریسمس است می توان به سفید، سبز، و قرمز اشاره کرد. طرح های مناسب برای این نوع مانیکور نیز کم نیست.

شما می توانید از انواع طرح بابانوئل، دانه‌های برف، چراغ‌های رشته‌ای، آب نبات عصایی، گوزن شمالی، آدم برفی، درخت کاج و… استفاده کنید و یک طرح ناخن ویژه و خاص برای سال ۲۰۲۴ برای خود ایجاد کنید. علاوه بر این‌ها، بسیاری از مدل های طرح ناخن زمستانی را نیز می توانید برای این مناسبت ویژه استفاده کنید.

 

طرح ناخن قرمز کریسمسی

 

 

طرح ناخن کرم کریسمسی

 

 

طرح ناخن رنگی کریسمسی

 

 

طرح ناخن کریسمس فانتزی

 

طرح آدم برفی ناخن کریسمس

 

طرح کادوی کریسمس برای ناخن

 

 

 

طرح کریسمس فانتزی برای ناخن

 

 

طرح ناخن کاج کریسمس

 

طرح برف کریسمس برای ناخن

 

طرح ناخن با برف سفید روی پس زمینه سبز کریسمس

 

طرح ناخن گوزن فانتزی کریسمس

 

طرح ناخن برف کریسمس

 

طرح ناخن گوزن کریسمس