۲۱ مدل جذاب رنگ موی زیتونی دودی که ۱۰۰% عاشقش میشی!

رنگ موی زیتونی دودی یکی از رنگ های خاص و جذاب است که طرفدارهای زیادی را دارد. اما بدون دکلره آن طرفدار بیشتری دارد. ما در این پست از سایت باملین قصد داریم انواع مدل های رنگ موی زیتونی دودی بدون دکلره را به شما نشان دهیم تا از آن ها ایده بگیرید و استفاده کنید. پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

 

رنگ مو زیتونی دودی برای چه افرادی مناسب است؟

بسیاری از افراد گمان می‌کنند رنگ مو زیتونی تنها برای خانم‌هایی با سن و سال بالا مناسب است اما اینطور نیست. امروزه دختران بسیار جوان و سلبریتی‌های بسیاری از رنگ مو زیتونی نیز استفاده می‌کنند که بسیار زیبا نیز جلوه می‌کنند. معمولا رنگ مو زیتونی با تناژ قهوه‌ای و دودی می‌تواند یک ترکیب فوق‌العاده برای دختران جوان باشد. رنگ مو زیتونی دارای واریاسیون‌های متعدد است که بهتر است خانم‌های جوان از ترکیب رنگ مو دودی و رنگ مو زیتونی با واریاسیون سبز استفاده کنند تا ترکیب بسیار زیبا و جذابی برای موهای خود به وجود آورند.

البته باید در نظر داشته باشید که رنگ مو به تنهایی نمی‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر جذاب کردن چهره بگذارد بلکه در کنار رنگ مو با ید آرایش متناسب با آن را داشته باشید. بهترین آرایشی که با رنگ مو زیتونی میتوانید داشته باشید سایه‌های نسبتا تیره با رژ لب‌های براق یا مات مانند رنگ سرخ، سرخابی و رنگ‌های درخشان دیگر است.

 

رنگ مو زیتونی بدون دکلره چطوریه؟

رنگ مو زیتونی تیره که بدون دکلره به دست می‌آید که رنگ بسیار طبیعی دارد هم می‌تواند برای خانم‌های جوان و هم خانم‌هایی با سن بالا مناسب باشد. علاوه بر این اگر ریشه مو ضعیفی دارید و تاکنون موهای خود را رنگ نکرده‌اید، رنگ مو زیتونی بدون دکلره می‌تواند انتخاب بسیار مناسب‌تری باشد زیرا دکلره می‌تواند ریشه مو را تضعیف کند.

 

کدام تناژ رنگ مو زیتونی برای من مناسب است؟

رنگ مو زیتونی مانند سایر رنگ موها تناژهای تیره و روشن دارد که شما باید متناسب با رنگ پوست چهره خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. رنگ مو زیتونی انواع مختلفی دارد برخی از رنگ موهای زیتونی با تناژ قهوه‌ای ترکیب شده که برای افرادی که پوست گندمی دارند می‌تواند گزینه مناسبی باشد. رنگ مو زیتونی با تناژ دودی برای افرادی که رنگ پوست روشن‌تری دارند می‌تواند بسیار مناسب باشد.

رنگ مو زیتونی یکی از رنگ موهای بسیار زیبا است که نیازی به دکلره ندارد و آسیب زیادی به موی شما نمی‌رساند اما می‌توانید همراه با دکلره نیز از این رنگ مو استفاده کنید. اگر از دکلره استفاده کنید، رنگ مو زیتونی بسیار روشنی به دست خواهید آورد اما بدون دکلره رنگ مو شما زیتونی نسبتا تیره می‌شود.

 

مدل های رنگ موی زیتونی دودی عسلی و بدون دکلره