۲۹ مدل حلقه نامزدی ست خاص |‌ عکس حلقه ازدواج شیک و ساده

یکی از بخش های مهم شروع زندگی خرید قبل از مجالس است. مجلس نامزدی و پیمان یاری بین عروس و داماد نیاز به یک نشانه مانند حلقه نامزدی دارد که بهتر است بهترین و شیک ترین مدل حلقه را انتخاب کنید تا سالهای بعد از انتخابتان پشیمان نشوید. حلقه نامزدی ست خاص می تواند از جمله انتخاب های خوب باشد که حلقه های عروس و داماد با هم ست می شوند. هنگامی که عروس و داماد دست های هم را می گیرند حلقه نامزدی ست می تواند جلوه زیباتری داشته باشد. در این مطلب از باملین به معرفی ۲۹ مدل حلقه نامزدی شیک و ساده می پردازیم.

 

عکس حلقه نامزدی ست عروس و داماد 

حلقه و انگشتر ازدواج در واقع به یک حلقه تک نگین که روی آن یک نگین بزرگ کار شده است، گفته می‌شود. برخی به این انگشتر طلا نشان، حلقه سولیتر هم می‌‌گویند.

از گذشته این سبک حلقه در عرف جامعه به عنوان نماد ازدواج و نشان تاهل جا افتاده است. یک انگشتر نامزدی ساده در واقع نشان دهنده میزان عشق و علاقه بی پایان داماد به عروس است و از این جهت به صورت دایره‌ای شکل و به نشان بی نهایت است.

 

از آنجا که قرار است این حلقه نامزدی دائم دردستان عروس بدرخشد، توجه به کاربردی بودن آن بسیار مهم است، منظور از کاربردی بودن این است که، حلقه ازدواج و انگشتر نامزدی، مناسب با فرم انگشتان، نه بسیار بزرگ و فانتزی نه خیلی کوچک و بدون درخشش باشد.

ظرافت و انعطاف‌پذیری، از ویژگی‌های یک انگشتر نامزدی‌شیک است که سبب شده طیف وسیعی از مدل‌های ویژه و رقابتی از حلقه نامزدی‌جدید در بازار ارائه گردد. در هنگام انتخاب حلقه نامزدی، دست شما برای انتخاب باز است، چرا که در عرف عموم، هیچ محدودیتی برای این حلقه وجود ندارد و شما می‌توانید با خیال راحت هرمدل و طرحی را انتخاب نمائید، از انگشتر نامزدی ساده گرفته تا انواع حلقه نامزدی جدید که هر کدام ویژگی خاص خودشان را دارند.

افراد عموما علاقه دارند که نمونه‌های بسیار رمانتیک و شاعرانه را به عنوان حلقه نامزدی‌شیک خود انتخاب کنند تا حس ارزشمند بودن و علاقه ای که نسبت به طرف مقابل را دارند ابراز نمایند. انواع حلقه نامزدی‌ ساده و حلقه‌ نامزدی‌ جدید را می‌توانید با مراجعه به گالری‌های معتبر که دارای طیف متنوعی از طرح و مدل، مناسب انواع سیلقه و نظرهستند، را تهیه نمائید.

 

حلقه طلا ساده یا رینگ طلا، در میان زوج‌های جوان طرفداران زیادی دارند. انتخاب نوع حلقه طلا، کاملا سلیقه‌ای است؛ اما بهتر است بدانید که حلقه طلا ساده، همیشه رایج‌ترین نوع حلقه در کل دنیا است.حلقه طلا ساده هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد. یکی دیگر از ویژگی آن‌ها، این است که هم قیمت حلقه طلا سفید آن‌ها و هم قیمت حلقه زرد یا رزگلد آن‌ها ارزان‌تر هستند. چون زیاد شلوغ و پرنگین نیستند، بنابراین وزن‌شان نسبت به سایر مدل‌ها کم‌تر است.

 

 

انواع مدل حلقه نامزدی

 

 

حلقه ازدواج ست نقره‌ای جذاب

 

حلقه ازدواج طرح جدید

 

حلقه ازدواج جذاب ست با نگین ایستاده

 

مدل حلقه ست برای نامزدی و ازدواج

 

طرح جدید حلقه ازدواج جفت و زیبا

 

مدل حلقه نگین ایستاده ظریف جفت

 

مدل حلقه ست ازدواج طلا شیک

 

حلقه ازدواج نگین‌دار دورنگ

 

حلقه زیبا و ظریف ازدواج رزگلد

 

مدل حلقه مجلل ازدواج نگین‌دار

 

مدل حلقه ازدواج ظریف با نگین کوچک

 

حلقه ازدواج ست ساده وظریف

 

حلقه ست ازدواج نقره ای شیک

 

مدل حلقه ست نامزدی ساده ظریف

 

حلقه ازدواج رزگلد مدل جدید

 

حلقه ازدواج مدل نگین‌دار جذاب

 

مدل حلقه ازدواج مجلل طرح برگ

 

مدل جدید حلقه ازدواج شیک

 

 

حلقه ازدواج طلا ست شیک و لاکچری

 

حلقه ست ازدواج طلایی مدل جدید

 

مدل حلقه ازدواج طلا ساده و جذاب

 

مدل حلقه ست ازدواج ساده و جذاب

 

مدل حلقه ساده ازدواج ست نقره‌ای

 

مدل حلقه ظریف ازدواج جفت

 

مدل حلقه ازدواج ساده و شیک

 

 

مدل جدید حلقه ازدواج لاکچری

 

مدل حلقه ازدواج جدید با طراحی منحصربه فرد

 

مدل حلقه ازدواج جذاب طلایی ست

 

حلقه ازدواج ساده و شیک جفت و ست