۲۹ مدل هدبند و تل مجلسی و ساده با طرح های پاپیونی و مروارید دار | با این اکسسوری در جمع بدرخشید!

تل و هدبند از اکسسوری هایی هستند که می توانید در مجالس و عروسی ها، جشن ها و دورهمی های خانوادگی از آنها استفاده کنید. هدبند و تل های زنانه می توانند زیبایی موهای شما را دوچندان کنند و باعث شوند که مدل موهای متنوع تری را برای خود درست کنید. از هدبندهای ضخیم و ظریف گرفته تا تل های مجلسی و ساده که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. در این مطلب از باملین قصد داریم ۲۹ مدل تل و هدبند پارچه ای و فلزی، نگین دار و ساده، پاپیونی و مجلسی را به شما معرفی کنیم.

 

 

تل ضخیم

 

این تل ها و هدبند ها با مواد و طراحی های متنوعی در دسترس می باشد که متناسب با هر نوع سلیقه ای است. اگر از هدبندهای ساده خوشتان می آید سراغ مدل های ساتن و ساده بروید که رنگبندی متنوعی دارند.

اگر عاشق مدل های پر زرق و برق هستید از مدل های فلزی و ترکیبی با پارچه استفاده کنید. در این مدل‌های از یک تل بزرگ و ضخیم استفاده می‌شود، و در کنار آن تل های نازک و فلزی و درخشان قرار می‌گیرد که زیبایی آن را بیشتر خواهد کرد.

هدبندها و تل های زیبا با دیزاین مرواریدی نیز بسیار ترند هستند و هنوز هم در بین زنان محبوبیت دارند. این تل ها به صورت ساتن و مخمل طراحی می‌شوند و روی آن از تعدادی مروارید های زیر و درشت برای زیباتر کردن کار، استفاده می‌شود.

 

 

۲۹ مدل تل و هدبند پاپیونی و مجلسی و ساده

 

تل شیک

 

تل قرمز

 

هدبند مخمل مشکی

 

هدبند مخمل قرمز

 

تل سه تایی

 

تل پلیسه

 

تل شیک

 

تل مخمل بافتنی

 

تل مخمل شیک

 

تل ساتن و نگین دار

 

تل ضخیم مخمل

 

تل پارچه ای

 

تل فلزی

 

تل طلایی

 

هدبند مرواریدی

 

تل ساتن ساده

 

تل مرواریدی

 

تل مشکی مرواریدی

 

تل مخمل کارشده

 

تل مخمل ضخیم

 

تل چندتایی

 

تل شیک

 

تل مشکی مرواریدی

 

تل مرواریدی