۴ مدل از جدیدترین و بهترین کانسیلرهای بازار لوازم آرایشی

کانسیلر از مهمترین اقلام آرایشی است که هر خانمی باید آن را داشته باشد. کانسیلر در واقع نه کرم پودر است و نه پنکیک و هیچ ربطی به پوشاندن عیب ها ندارد. اگر زیر چشم های شما تیرگی دارد می توانید از کانسیلر استفاده کنید. همچنین کانسیلر برای رفع خطوط زیر چشم هم کاربرد دارد. کانسیلر برای نقاط ظریفی مانند دور چشم کارایی بیشتری دارد و بهتر از کرم پودر است. در این مطلب از باملین می توانید با ۴ مدل از جدیدترین و بهترین کانسیلرهای بازارم لوازم آرایشی آشنا شوید.

 

 

  • کانسیلر گلدن رز

برند گلدن رز را همه می‌شناسند. در مدل‌های جامد و مایع کانسیلر دارد که انتخاب آن با خودتان است. اگر به دنبال یک کانسیلر با قیمت مناسب هستید و برای اینکه هر روز بتوانید استفاده کنید مشکلی نداشته باشید این کانسیلر انتخاب خوبی خواهد بود. در حکم یک وسیله دم دستی و همیشگی کار شما را راه می‌اندازد.

 

  • کانسیلر گابرینی

اگر می‌خواهید کانسیلر شما هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم کیفیتش درخور و قابل توجه باشد به سراغ گابرینی بروید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

  • کانسیلر میبلین

یکی از بهترین کانسیلرهایی که می‌توانید بخرید همین است! کمی قیمت آن بالاتر است ولی از نظر کیفیت حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. کانسیلر میبلین با پدی که دارد کار شما را هنگام استفاده آسانتر هم خواهد کرد. فقط دقت کنید که مدل‌های تقلبی آن زیاد است، حتما از جایی بخرید که شناخت کافی به اصل بودن محصولاتش دارید.

  • کانسیلر تارت

خب! دیگر موضوع کمی حرفه‌ای تر شد! اگر قصد رفتن به مجالس رسمی و خاص دارید و می‌خواهید یک میکاپ عالی داشته باشید این گزینه برای شما بهترین است! انتخاب خیلی از میکاپ آرتیست‌ها کانسیلر تارت است که به راحتی تیرگی‌ها و خط و خطوط زیر چشم را می‌پوشاند. یک محصول فوق‌العاده و بسیار جذب! البته این را هم درنظر داشته باشید که به هر حال قیمت آن در مقایسه با کانسیلرهای اقتصادی خیلی بالاتر است!