۴ مدل مانتو جدید و خاص که برای عید ۱۴۰۳ باید بخرید!

اگر دوست دارید برای سال جدید مانتوهای ترند و خاصی داشته باشید توصیه می کنیم با مانتوهایی که در این روزها ترند شده است آشنا شوید. در این روزها مانتوهای سوزن دوزی شده، مانتوهای پارچه ژاکارد، مانتوهای معمولی و مینیمال و … بسیار ترند شده اند. در این مطلب از باملین قصد داریم جدیدترین مدل مانتو زنانه برای سال ۱۴۰۳ را به شما معرفی کنیم تا بتوانید یک استایل خاص و زیبا داشته باشید.

 

 

۱٫ شومیز با سارافن به‌عنوان مانتو ۱۴۰۳

انواع سارافن‌ها به همراه یک شومیز خامه‌دوزی شده می‌تواند با نگاهی به مانتوهای ترند سال ۱۴۰۳، ما را متفاوت‌تر از دیگران نشان دهد. سارافن‌ها می‌توانند مدل‌های متفاوتی داشته باشند. اما، می‌توانیم قد سارافن را کمی بلندتر در نظر گرفته و پارچه آن را از پارچه‌های طبیعی مثل کتان انتخاب کنیم. رنگ سارافن با شومیز زیرین آن بهتر است متفاوت باشد و از رنگ سارافن، برای گل‌ها یا طرح‌های روی شومیز استفاده شده باشد. اگر سارافن و شومیز بپوشید دیگر نیاز به خرید شلوار ندارید، یک جوراب شلواری کافی است. برای کفش نیز می‌توانید کمی به ترندها نزدیک شوید و کفش‌هایی انتخاب کنید که شبیه به کفش باله هستند.

۲٫ جلیقه با دامن به عنوان مانتو ۱۴۰۳

یکی از مدل مانتوهایی که در سال ۱۴۰۳ به شدت ترند شده است، مانتو کتی با شلوار است که در برخی موارد آن را با جلیقه ست می‌کنند. اما، اگر بخواهید متفاوت باشید بهتر است به جای پوشیدن مانتو کتی و شلوار، جلیقه را با دامن و یک شومیز شیک ست کنید. بهتر است دامن کمر دار باشد و قد جلیقه را کمی کوتاه‌تر در نظر بگیرید. اما، اگر از دامن‌های کمردار خوشتان نمی‌آید می‌توانید جلیقه‌ای بلندتر انتخاب کنید. درواقع، این یک ست سه تیکه است که به جای مانتو برای سال ۱۴۰۳ می‌توانید بپوشید. این ست لباس نیاز به پوشیدن شلوار ندارد و یک گزینه از هزینه‌های شما را کم خواهد کرد. اگر رنگ پارچه‌ها را خنثی در نظر بگیرید، می‌توانید با عوض کردن شومیز زیر جلیقه، متفاوت‌تر از دفعه پیش به نظر برسید.

۳٫ کت کوتاه با دامن به عنوان مانتو ۱۴۰۳

یکی دیگر از ست لباس‌هایی که می‌تواند جایگزین مانتو عید ۱۴۰۳ شده و ما را کاملا با بقیه متفاوت کند، پوشیدن دامن بلند، با کتی است که تقریبا تا بالای ران پا قرار گرفته است. بهتر است مدل کت، کمر تنگ باشد و دامن یا کلوش یا ماکسی. می‌توانید بر روی کت یک کمربند ببندید و تناسب اندامتان را به رخ همه بکشید. اگر کمی چاق هستید، می‌توانید از کمربندهای پهن‌تر استفاده کنید که کاملا بر روی کمر قرار گرفته‌اند. پوشیدن کفش‌های عروسکی و پاشنه بلند با این مدل لباس‌ها به شدت توصیه می‌شود، اما اگر جنس پارچه‌هایی که انتخاب کرده‌اید کمی اسپرت‌تر است می‌توانید از کفش‌های کتانی و اسپرت نیز استفاده کنید.

۴٫ پیراهن بلند به عنوان مانتو ۱۴۰۳

یکی از لباس‌هایی که مستقیما بر جذابیت شما تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود که قدرت‌های زنانه شما بیش از پیش به چشم بیاید، پوشیدن پیراهن‌های بلند به جای مانتو در سال ۱۴۰۳ است. دقیقا مشخص نیست که پوشیدن پیراهن بلند از چه زمانی تا این اندازه از دیده‌ها پنهان ماند، و حال اگر بخواهیم متفاوت به نظر برسیم باید به سراغ پیراهن بلند برویم. پیراهن‌های بلند در سال ۱۴۰۳ می‌توانند در هر شکل، مدل و سبک پارچه‌ای باشند. این کاملا سلیقه‌ای است. اگر هم دوست داشته باشید کمی در استایلتان اغراق کنید و برجسته‌ترش کنید می‌توانید روی پیراهن خود یک مانتو بلند یا یک مانتو کتی کوتاه بپوشید. انواع کفش‌ها را نیز بر اساس نوع دوخت و پارچه می‌توانید با این مدل مانتو ۱۴۰۳ ست کنید.