۴ وسیله ضروری که هر خانمی باید همراهش داشته باشه!

هر خانمی نسبت به سلیقه و میزان علاقمندی خود به آرایش و زیبایی، برخی از وسایل آرایش و زیبایی را به همراه دارد. اما برخی از وسایل هستند که از ملزومات خود مراقبتی محسوب می شوند و باید هر خانمی آنها را داشته باشد. در این مطلب از باملین قصد داریم مهمترین لوازم آرایشی، بهداشتی و زیبایی که یک خانم شیک و باشخصیت می تواند داشته باشد را به شما معرفی کنیم.

 

تیغ اصلاح

برای خلاص شدن از موهای نازک روی پوست صورت بانوان راه‌های زیادی وجود دارد. بعضی از افراد از موم و وکس یا لیزر استفاده می‌کنند، برخی دیگر دستگاه اپیلاسیون خانگی دارند، عده‌ای از کرم‌های موبر راضی هستند. اما داشتن یک تیغ اصلاح که با آن بتوانید موهای صورت را بتراشید از ملزومات کیف آرایش شماست. برخلاف تصور عموم تیغ اصلاح باعث پرپشت شدن یا زبری موی صورت نمی‌شود، بلکه سلول‌های مرده پوست را هم لایه برداری می‌کند. برای کسانی هم که نسبت به مواردی که ذکر شد حساسیت دارند و پوستشان دچار التهاب و آکنه می‌شود خیلی مفید است.

 

 

 

بخور سرد

بخور سرد یکی از کاربردی‌ترین وسایل است. علاوه بر اینکه باعث بهبود سیستم تنفسی می‌شود، استفاده از بخورهای سرد کوچک و دم دستی هم برای پوست صورت پر از خاصیت است.

بخور سرد احتمال افتادگی پوست را کاهش می‌دهد. منافذ باز پوست را کوچکتر می‌کند. باعث کاهش لکه‌های قرمز پوستی می‌شود و التهابات را کم می‌کند. ضمن اینکه در نهایت آبرسان فوق‌العاده‌ای برای شما خواهد بود.

 

 

فیس واش

فیس واش‌ها دستگاه کوچک شستشوی صورت هستند. ژل یا فوم شستشو را می‌توانید به واسطه این وسیله روی صورت پخش کنید و برای تمیزی حرفه‌ای صورت مفید است.

فیس واش گردش خون را زیر پوست افزایش می‌دهد و شادابی پوست بیشتر می‌شود و در جهت جوانسازی پوست شما حرکت خواهد کرد. آیا از این موارد ناراضی هستید؟ قطعا خیر! پس یک فیس واش مناسب تهیه کنید!

 

 

براش ماسک

براش‌ها برای آرایش یکنواخت و زیبا خیلی مفید و ضروری هستند. برای پخش کردن ماسک یا سرم روی صورت خیلی لازم است. به جای اینکه از انگشت استفاده کنید براش ماسک تهیه کرده و رسیدگی به پوستتان را اولویت قرار بدهید.

این ۴ مورد تنها وسایل ضروری نیستند. بلکه تنها قسمتی از نیازهای اساسی کیف آرایش یک بانو هستند که برای مراقبت از پوست نیاز به آنها دارد.