۵ ترکیب رنگ دکوراسیون منزل سال ۲۰۲۴ | از این رنگ ها در دکوراسیون خانه استفاده کن!

در دکوراسیون خانه باید از رنگ بندی های مختلف استفاده کنید و با شناخت کافی از ترکیب رنگ های جدید برای دکوراسیون خانه، منزل خود را جذاب تر کنید. رنگ های سبز، سایه صورتی، بژ، مشکی، قرمز و صورتی در سال ۲۰۲۳ محبوبیت بالایی داشتند که البته این موضوع در سال ۲۰۲۴ دستخوش تغییر شده است. اگر میخواهید دکوراسیون به روز تری داشته باشید بهتر است با بهترین رنگ های سال ۲۰۲۴ برای دکور منزل آشنا شوید. در این مطلب از باملین قصد داریم ۵ ترکیب رنگ دکوراسیون منزل در سال ۲۰۲۴ را به شما معرفی کنیم.

 

۱- رنگ های پاستلی و خاکی

پاستلی و خاکی یکی از ترکیب رنگ هایی است که در طراحی دیوار در سال ۲۰۲۴ با آنها روبرو خواهیم شد. رنگ های پاستلی نسبت به رنگ های همتایشان کم رنگ تر هستند و ظرافت و نرمی خاصی دارند. این رنگ ها نسخه های کم رنگ، ملایم و رویایی رنگ های اصلی به حساب می آیند و از جمله پرطرفدارترین آنها می توان به نعنایی، هلویی، ارغوانی، صورتی و آبی اشاره کرد. رنگ های پاستلی در کنار رنگ های خاکی ترکیب رنگ فوق العاده ای خلق می کند. از کنار هم قرار دادن رنگ های پاستلی و خاکی در کنار هم دیگر نترسید.

 

 

۲- زرد و آبی کبالت

ترکیب رنگ زرد روشن و آبی کبالت یک ترکیب پر سر و صدا، سرزنده و جذاب است که از سواحل آفتابی مدیترانه الهام گرفته شده است. این ترکیب رنگ خط ساحلی کوت دازور را با اشاره‌ای بی‌پروا به دهه ۱۹۸۰ به ما یادآور می شود.

 

۳- مشکی و سفید

در سال جدید جسورانه تر رفتار کنید و به جای یک اتاق سفید با اکسسوری های مشکی، از مشکی به عنوان رنگ کانونی استفاده کنید و آن را با لوازم تزئینی سفید رنگ زینت دهید. حمام مکانی عالی برای آزمایش این ترکیب رنگ های جسورانه است و ظاهری منحصر به فرد در فضای داخلی شما خلق خواهد کرد.

 

۴- دو رنگ خنثی

لازم نیست دیوارها را با ترکیب رنگ های متضاد رنگ آمیزی کنید. می توانید از سایه های همرنگ برای افزودن کمی کنتراست به فضا استفاده کنید. اگر چه این ترکیب رنگ، پرجنب و جوش و سرزنده نیست، اما جذابیت و تنوع بصری خاصی را به فضای اتاق شما اضافه می کند.

 

۵- بورگوندی و سایه صورتی

سایه‌های رنگی شرابی عمق زیادی را به فضا می بخشند و در کنار سایه روشن‌تر و پاستلی‌ فضایی متعادل و آرام در محل زندگی شما به ارمغان می آورند. این ترکیب رنگ فضایی مینیمالیستی و آرام را در محل زندگی شما خلق خواهد کرد.