۵ لباس زیر جذاب و ترند در سال ۲۰۲۴ که باید بخرید!

لباس زیر زنانه با طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود و شما با توجه به شرایط و محیطی که قصد حضور در آن را دارید، می توانید لباس زیر را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای محیط کار باید لباس زیر راحت داشته باشید و برای مسائل زناشویی باید جذاب ترین لباس زیر زنانه را بخرید. در این مطلب از باملین قصد داریم جذاب ترین و جدیدترین لباس زیر زنانه را به شما معرفی کنیم که در محیط های مختلف می توانید از آنها استفاده کنید.

 

 

۱٫ سوتین بدون بند

سوتین‌های بدون بند ممکن است برای بسیاری از ما آزاردهنده باشند چراکه ساعت‌ها باید برای ماندن سرجایشان با آن‌ها بجنگیم. اما، اگر یک سوتین بدون بند با یک قزن بسیار محکم تهیه کنیم، به‌هنگام پوشیدن لباس دکلته، وجود بند سوتین، جلوه لباسمان را از بین نخواهد برد. توجه داشته باشید که اگر سوتین بدون بند را برای باشگاه می‌خواهید بهتر است به سمت انواع اسپرت آن بروید.

 

۲٫ سوتین ریسر بک

همانطور که از نام سوتین ریسر بک مشخص است، بندهای پشتی این سوتین به شکل صلیبی و متقاطع هستند. همین مساله باعث می‌شود که وزن سینه‌ها در کمر پخش شده و بر یک نقطه بیش از نقاط دیگر فشار وارد نشود. سوتین ریسر بک برای زمانی مناسب است که شما نیاز دارید سینه‌هایتان در فرمی بسیار عالی قرار گرفته و ثابت بمانند. بنابراین بسیاری از افراد سوتین ریسر بک را همواره بر تن دارند.

۳٫ سوتین کاپدار

سوتین‌ها به شکل کلی یا کاپ‌دار هستند یا بدون کاپ. برخی از افراد به سوتین‌های کاپدار، سوتین اسفنجی نیز می‌گویند. برای دوخت این نوع از سوتین، در بخش جلویی سوتین از اسفنج استفاده می‌کنند. این مساله باعث گردش هوا میان سینه‌ها شده و از عرق‌سوز شدن جلوگیری می‌کند. از آن‌جایی که سوتین کاپدار به جذابیت فرم اندام کمک بسیار زیادی می‌کند، برای اکثر مهمانی‌ها از آن استفاده می‌کنیم.

۴٫ سوتین پوش آپ

همانطور که از نام سوتین پوش آپ مشخص است، این سوتین به بالا نگه داشتن سینه‌ها کمک میکند. سوتین پوش آپ در دسته سوتین‌های کاپدار قرار می‌گیرد و فرم سینه‌های را بیش از پیش جذاب می‌کند. اما، نکته قابل توجه درباره این سوتین، بدون درز بودن آن است. برخی از سوتین‌های پوش آپ به شکل لیزری دوخته می‌شوند که این مساله باعث می‌شود، شکل نهایی سوتین بدون درز بوده و مناسب برای زمانی باشد که لباسی تنگ می‌پوشید یا دلتان می‌خواهد لباس و بدن شما یکپارچه به نظر برسند.

۵٫ سوتین بالکنت

یکی از جذاب‌ترین سوتین‌هایی که می‌توانیم در هر شرایطی آن را بپوشیم، سوتین بالکنت است. این سوتین‌ها فرم اصلی سینه شما را حفظ می‌کنند. ضمنا، در اکثر مواقع در بخش زیرین سوتین، فنری تعبیه شده است که به بالا نگه داشتن سینه کمک می‌کند. بند سوتین بالکنت، نسبت به سوتین‌های دیگر بیشتر است و در نهایت بر روی بخش انتهایی شانه قرار می‌گیرد. عموما جنس سوتین‌های بالکنت از تور یا گیپور است و جذابیت آن را چندین برابر می‌کند.