۶ تا از رنگ های ترند زمستانی که باید داشته باشی!

رنگ ها تاثیر زیادی در مد و استایل دارند و در هر فصل معمولا برخی از رنگ ها بیشتر مد می شوند و می توانند استایل شما را زیباتر کنند. در فصل زمستان هم رنگ های مختلف ترند می شوند که بهتر است برای خوش پوش شدن این رنگ ها را استفاده کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم ۶ رنگ ترند زمستانی امسال را به شما معرفی کنیم.

 

۱. آبی یاقوت کبود، عمیق و سنگین

 

آبی یاقوت کبود فرمانروای این فصل است. سایه‌های اسرارآمیز، ظرافت و تجملاتی که با این رنگ تداعی می‌شود می‌تواند حسی مرموز و جذاب به کمد لباس شما اضافه کند. آبی یاقوت کبود در هر موقعیت و با هر استایلی به راحتی هماهنگ می‌شود و شما را فردی قابل اعتمادتر و بسیار خوش سلیقه نشان می‌دهد.

۲. قرمز احساسی، انگیزه دهنده

 

قرمز همیشه طیف جدانشدنی از فصل پاییز است و گرمای خود را در زمستان هم به همراه می‌آورد. قرمز احساسی ارتباط عمیقی با خاطرات دور و دوست داشتنی ما دارد و تناژ ملایم آن می‌تواند قلب شما را تسخیر کند. این مدل قرمز به راحتی با لباس‌های جین، چشم و کتان ست می‌شود.

۳. سبز زمردی، پر جنب‌وجوش

 

اگر به دنبال اضافه کردن احساس سرزندگی به استایل خود در فصل سرما هستید، سبز زمردی بهترین انتخاب است. این رنگ ریشه در طبیعت دارد و به راحتی شما را با دنیای اطرافتان پیوند می‌دهد. همچنین باعث می‌شود که در هر جمعی چشم‌ها به سمت شما خیره شود و به یک گزینه‌ی ایدئال برای معاشرت و توجه تبدیل می‌شوید.

۴. ارغوانی، الهام‌بخش

 

رنگ ارغوانی یک نقطه‌ی متعادل بین احساس شیرینی و رمز و راز است. سایه‌های ملایم و آرامش‌بخش آن می‌تواند احساس آرامش را به شما و اطرافیانتان منتقل کند. همچنین به راحتی با هر استایلی، از رسمی تا اسپرت، هماهنگ می‌شود. وجه تمایز ارغوانی با دیگر رنگ‌ها این است که با هر رنگ پوستی سازگار است و می‌توانید به راحتی آن را به استایل خود اضافه کنید.

۵. زرد خورشیدی، خوش‌بینانه

 

این رنگ در پالت رنگ ترند سال ۱۴۰۳ مثل خورشید می‌درخشد. زرد رنگ خورشید، شادی و مثبت اندیشی است. اضافه کردن این رنگ به استایل به شما حسابی انرژی می‌دهد و می‌توانید با احساسی خوب و عالی به کارها و قرارهایتان رسیدگی کنید. شما می‌توانید این رنگ را از طریق اکسسوری، لباس‌های مکمل مثل کلاه و دستکش یا لباس‌های اصلی در استایل خود بگنجانید تا مثل خورشید در هر جمعی بدرخشید.

۶. قهوه‌ای گرم، دنج و دوست‌داشتنی

 

قهوه‌ای رنگی است که هیچ وقت از مد نمی‌افتد، اما این پاییز و زمستان قرار است حسابی هیاهو به پا کند. سایه‌های گرم قهوه‌ای با خود احساس آرامش و گرمای یک لیوان قهوه یا شکلات داغ را به همراه دارد. این رنگ کاملا با طیف رنگ‌های طبیعت در پاییز و زمستان هماهنگ است و استفاده از آن به شما احساس گرما می‌دهد.