۶ تا از پرطرفدارترین رنگ رژ لب دخترانه که باید بین لوازم آرایشی هر دختری باشه!

رژ لب قطعا از کاربردی ترین لوازم آرایشی دخترانه است که هر کسی چند رنگ مختلف از آن را بین لوازم آرایشی خود دارد. اما بهتر است با توجه به رنگ پوست خود و البته سلیقه ای که دارید بهترین و جدیدترین رنگ رژ لب را بشناسید. رژ لب‌ ها در انواع مختلفی از جمله رژ لب‌ های شاینی، براق، رژ لب‌ های مات، رژ لب مدادی، رژ لب‌ های بدون سرب و رژ لب‌ های صدفی و متالیک تولید می‌شوند که هر کدام رنگ های متنوعی دارند. در این مطلب از باملین به معرفی زیباترین رنگ رژ لب های دخترانه می پردازیم.

۱- هندوانه ای

یکی از رنگ هایی که اخیرا در میان دختران جوانی پرطرفدار شده است، رژ لب هندوانه ای است. این رنگ رژ لب ترکیبی از سایه قرمز مرجانی و صورتی خیره کننده است و برای شب های یلدا بسیار مناسب است. با استفاده از یک رژ لب هندوانه ای براق لب هایی حجیم تر و زیباتر خواهید داشت.


۲- مرجانی

رژ لب مرجانی رژ لبی با ظاهر ملیح، دخترانه و ملایم است که جذابیت چهره خانم های جوان را دوچندان می کند. این رنگ رژلب علاوه بر طبیعی جلوه دادن چهره روح تازه ای به چهره شما می بخشد و برای استفاده در مهمانی و محل کار مناسب است.


۳- لیپ گلاس

لیپ گلاس محصولی مانند برق لب با پیگمنت های رنگی پایین است که لب های شما را براق و درخشان می کند و جلوه زیبایی به آن می بخشد. این وسیله آرایشی این روزها در میان دختران جوان بسیار پرطرفدار شده است و اغلب بر روی رژ لب های مات و به منظور حجیم تر نشان دادن لب ها مورد استفاده قرار می گیرند.


۴- هلویی

طیف رنگ هلویی یک پیشنهاد خوب برای دخترانی است که طرفدار آرایش ملایم و دخترانه هستند. این رنگ رژ لب برای طیف های مختلف آرایشی مناسب است و با انواع سبک آرایش همخوانی دارد.


۵- قهوه ای

رژ لب قهوه ای گزینه ای ایده آل برای دخترانی است که به دنبال یک سایه خوشرنگ و ملایم برای آرایش خود هستند. سایه های قهوه ای کم رنگ و قهوه ای خرمایی برای افرادی که پوست روشن دارند فوق العاده است. در حالی که سایه های قهوه‌ ای پررنگ و شکلاتی برای افرادی که پوست گندمی و سبزه دارند بخوبی کار می کند.


۶- ارغوانی

ارغوانی یکی از شیک ترین رنگ های رژ لب است که در میان دو رنگ بنفش و زرشکی قرار می گیرد. این رنگ رژ لب پیشنهاد خوبی برای پوست های گندمی و تیره به حساب می آید.