۶ مدل جورابی که باید تو کمد هر خانمی باشه!

شاید فکر کنید جوراب در استایل اهمیت زیادی ندارد و از هر جورابی که دم دستتان است استفاده کنید، اما اشتباه می کنید. جوراب ها هم می توانند نقش مهمی در استایل بانوان داشته باشند و باید بدانند که کدام جوراب برای کدام استایل مناسب تر است. به طور کلی هر خانمی باید ۶ جوراب را در کمد لباس هایش داشته باشد. در ادامه این مطلب از باملین به معرفی این ۶ جوراب می پردازیم.

 

  • جوراب گیپوری

مدتی است که این نوع جوراب‌ها ترند شده‌اند. مخصوصا رنگ مشکی آن طرفداران زیادی دارد. با کفش‌های مجلسی و حتی کفش جلو باز می‌توانید یک استایل جذاب داشته باشید. معمولا جوراب‌های گیپور تا بالای مچ هستند و این اندازه را اگر رعایت کنید زیبایی آن بیشتر خواهد بود.

  • جوراب ساق بلند

جوراب‌های ساق بلند ساده که ممکن است لوگوی یکی از برندها را داشته باشد بهترین جوراب برای خانم‌هایی است که به باشگاه یا پیاده‌روی می‌روند. پوشیدن این جوراب روی لگ با کفش ورزشی خیلی مناسب است.

  • جوراب محافظ پشت پا

اگر اهل کتانی پوشیدن هستید یا اینکه ونس دوست دارید این جوراب‌ها بهترین انتخاب هستند. این جوراب‌ها به علت اینکه پشت پای شما را محافظت می‌کنند از برخورد کفش با پا جلوگیری کرده و مانع به وجود آمدن تاول می‌شوند. در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف هستند. به دلخواه خودتان انتخاب کنید.

  • جوراب ژله‌ای

این جوراب‌ها با لباس مجلسی استفاده می‌شود. در انتهای آنها یک نگهدارنده‌ی ژله‌ای وجود دارد که اجازه نمی‌دهد جوراب سُر بخورد و پایین بیاید. معمولا مدل شیشه‌ای آنها با استقبال بیشتری مواجه می‌شود.

  • جوراب فیش نت

جوراب فیش نت یا بافت تورماهی. این جوراب بدن‌نمایی زیادی دارد. با شلوارک لی یا دامن کوتاه استفاده زیادی دارد. حتی اگر شلوارتان زاپ دارد می‌توانید از این جوراب‌شلواری‌ها زیر آن بپوشید. جلوه جذابتری به ظاهر شما می‌دهد.

  • جوراب کولری!

اسم این جوراب هم برای تابستان مناسب است و هم خودش! روی این جوراب‌ها منافذ و روزنه‌های ریزی دارد که باعث گردش هوا می‌شود و پای شما را خنک می‌کند. برای همین به جوراب کولردار معروف هستند!

جوراب‌ها در دنیای مد تنوع زیادی دارند. این چند مورد را که دیدید و خواندید با استایل خودتان مقایسه کنید و به جاجورابی‌تان یک صفایی ببخشید!