۶ مدل موی جذاب زنانه که هیچ وقت از مد نمی افتند

مدل موی زنانه تاثیر زیادی در استایل هر شخص دارد و اگر بتوانید از بهترین و جدیدترین مدل موی زنانه استفاده کنید، مطمئنا استایل زیباتری خواهید داشت. با گذشت زمان دنیای مد و فشن دستخوش تغییراتی می شوند و نحوه لباس پوشیدن، مدل مو، آرایش و استایل افراد دیگر مانند قبل نخواهد بود. این مساله ممکن است برای افرادی که به مد زیاد توجه نمی کنند، چندان خوشایند نباشد. در چنین شرایطی می توان به سراغ استایل هایی رفت که چندین سال است تغییر نکرده اند و از مد نمی افتند. اگر شما هم دوست دارید مدل مویی انتخاب کنید که هیچ وقت از مد نیوفتد، توصیه می کنیم این مطلب از باملین را تا انتها دنبال کنید.

 

 

بهترین و جدیدترین مدل موی زنانه

۱- موهای مواج و فر

موهای مواج هم برای موهای کوتاه و هم بلند و هر جنس مویی مناسب هستند. این مدل موی کلاسیک و همه کاره برای هر سنی مناسب است و با وجود اینکه سالهاست از مد شدن آن می گذرد، همچنان پرطرفدار است و دوام بالایی دارد. کافی است به کمک یک اتوی مو، موهایتان را از بالا تا پایین حالت دهید و پس از خنک شدن موها به کمک یک شانه دندانه درشت، موهایتان را از هم باز کنید و در نهایت از یک اسپری براق کننده مو استفاده کنید.

۲- باب کلاسیک

با ظهور و افول روندهای مختلف مو، مدل موی باب همچنان به عنوان یک مدل موی همیشگی و پرطرفدار باقی مانده است. مدل موی باب به طور سنتی تا خط گردن بریده می‌شود و معمولاً در امتداد خط فک قرار می‌گیرد. اما در سال های اخیر این مدل مو تا شانه یا حتی بلندتر نیز کوتاه می شود. مدل موی باب بیشتر برای موهای صاف و کوتاه استفاده می شود، اما ممکن است افرادی که موهای بلند و مجعد دارند نیز این مدل مو را انتخاب کنند.

۳- باب های مدل دار

یک مدل موی باب که با امواج ساحلی، مدل های هالیوودی، حجم‌دهی، انواع اکسسوری و حتی خیس کردن، حالت داده شده است، می تواند جذاب و سرگرم کننده باشد که با توجه به سن و سال و جنس مو، می توانید موهای خود را به مدل دلخواه درآورید.

۴- پیکسی

اگر دوست دارید موهایتان را حتی از مدل موی باب کوتاهتر کنید، به سراغ برش های پیکسی بروید. این مدل مو در پشت و دور سر کوتاه و در بالای سر کمی بلندتر است و چتری های کوتاهی دارد. مدل موی پیکسی یکی از مدل موهایی است که تقریبا برای هر فرم صورتی مناسب است و هم به صورت صاف و هم مجعد قابل حالت دادن است.

۵- لیر بلند

مدل موی لایه لایه یا لیر یک مدل موی جذاب و فانتزی است که برای موهای پرپشت مناسب است. این مدل به موهای شما حجم و بعد می بخشد، همیشه مد است و می توان آن را به اشکال مختلف حالت داد. مدل موی لیر صورت را کشیده و باریک نشان می دهد و برای موهای صاف یا کمی حالت دار و افرادی که صورت گرد و پیشانی بلند دارند، مناسب است.

۶- موهای صاف

موهای صاف و براق هیچ وقت از مد نمی افتند. اما از آنجایی که همه افراد به طور ذاتی موهای صافی ندارند، می توانند با استفاده از روش های متنوع از جمله صافی دائمی، موهایی صاف و ابریشمی داشته باشند. موهای صاف ظاهر شما را آراسته تر نشان داده و نیاز به مرتب کردن و رسیدگی چندانی ندارد.