۷ عطر زنانه ای که هر خانم باشخصیت و باکلاسی باید بشناسه!

عطر و ادکلن جایگاه مهمی در زندگی افراد باکلاس دارند. احتمالا شما هم از کنار برخی از افراد عبور کرده اید که با بوی فوق العاده عطر آنها شگفت زده شده اید و دوست داشتید که نام عطر آنها را بدانید. در این مطلب از باملین قصد داریم ۷ عطر زنانه ای که فوق العاده خوشبو و ماندگار هستند را به شما معرفی کنیم.

لانکوم ترزو میدنایت

این عطر با طبع ملایم و شیرینی که دارد باب دل اکثریت خانم‌هاست. یک رد بویی از چوب و گل به صورت مخلوط دارد و حس و حال فوق‌العاده خوبی به شما می‌دهد. ماندگاری و پراکندگی آن بسیار خوب است.

گودگرل مشکی

این عطر را به خاطر ظاهر جذاب و زنانه‌اش که برای روی دراور هم بسیار مناسب است همه می‌شناسند! رایحه‌ای تلخ و گرم دارد و برای فصل پاییز و زمستان خیلی مناسب است. ماندگاری آن خیلی خوب است و پراکندگی‌اش هم در حد خوب ارزیابی می‌شود.

لانکوم لاویه است بل

یک عطر زنانه‌ی رویایی! رایحه‌ی گرم و شیرین این عطر به همراه بوی گل‌های میوه‌ای حال خوشی برای شما می‌سازد. ماندگاری و پراکندگی این عطر بسیار خوب است و می‌توانید روی خاص بودن آن حساب کنید.

لیبره

ایوسن لورن عطرهای معرکه زیاد دارد و این یکی از آنهاست! لیبره با بوی مشک و وانیل و گل‌های شرقی‌اش شما را جادو می‌کند! ماندگاری و پراکندگی‌اش بسیار خوب است و برای انتخاب توسط یک خانم باکلاس هیچ نقصی ندارد!

باکارات رژ قرمز

این عطر گران قیمت و دوست داشتنی که رایحه‌ی خاص آن دل هر فردی را می‌برد با بوی گرم و شیرینی که دارد در یادها خواهد ماند!

اگر دوست دارید خودتان نباشید و عطر شما بماند حتما باکارات رژ قرمز را در نظر داشته باشید. ماندگاری و پراکندگی این عطر بسیار خوب است.

بای کیلیان آنجلز شیر

در فصل‌های سرد سال قرار داریم و هر چه عطر شما گرم‌تر باشد جذابیت آن بیشتر است! این عطر رایحه‎‌ای گرم و تلخ و شیرین دارد. در تیپ عطرهایی قرار می‌گیرد که هم آقایان می‌توانند از آن استفاده کنند و هم خانم‌ها! ماندگاری آن بسیار زیاد است و پراکندگی متوسطی دارد.

لویی ویتون سیتی اف استارز

باز هم یک لویی ویتان دیگر! عطری با رایحه ترنج و لیموترش و گلهای یاسی که از شما تراوش خواهد شد! در انتهای این عطر بوی مشک و چوب صندل سفید برمی‌خیزد که جذابیتش را دوچندان می‌کند! طبع این عطر معتدل و خنک است. ماندگاری و پراکندگی آن در رده‌ی خوب قرار می‌گیرد.