۸ ست شیک و جدید با پانچو زنانه مناسب فصل زمستان | با این استایل خاص تر از همیشه باشید!

پانچوهای زمستانی در این سال ها بیشتر مد شده و مورد استفاده قرار می گیرند. لباس هایی که می توانند خاص تر باشند و تا به امروز شاید کمتر کسی از آنها استفاده کرده است. البته برای زیبایی بیشتر در استایل باید بدانید از چه پانچو زنانه زمستانی استفاده کنید و آنها را با چه لباس های دیگری ست کنید.  در حال حاضر پانچوهای مختلفی در بازار پوشاک زنانه وجود دارد که بهتر است قبل از خرید با انواع پانچو زنانه آشنا شوید. در این مطلب از باملین می توانید با ۸ ست شیک و جدید پانچو زنانه آشنا شوید.

انواع پانچو زنانه

پانچوها انواع مختلفی دارند و بسته به نوعشان آن‌ها را می‌توانید با آیتم‌های متنوعی ست کنید. در این بخش از مطلب انواع رایج پانچوها را با یکدیگر مرور می‌کنیم.

 

 

پانچو یقه اسکی

در این مدل پانچو چون کاملا بسته است لباسی که زیر پانچویتان پوشیده‌اید مشخص نمی‌شود بنابراین بسته به فصل، هر چه خواستید می‌توانید زیر آن بپوشید. پانچوهای یقه‌اسکی برای فصل زمستان و پاییز بسیار مناسبند و بهترین مدل پانچو زنانه زمستانی محسوب می‌شوند. از آنجایی که این نوع پانچوها بالاتنه را کمی بزرگتر نشان می‌دهند می‌توانید برای متعادل کردن استایل‌تان این نوع پانچوها را با شلوارهای جذب یا لوله تفنگی بپوشید و همراه یک بوت بلند استایل کنید.

 

 

 

پانچو پیچیدنی اورسایز

این نوع پانچوها در واقع یک روسری اورسایز بافتنی یا پارچه‌ای هستند که می‌توانید آن‌ را دور خودتان بپیچید. این نوع پانچوها برای استایل بوهو بسیار مناسبند به خصوص اگر به سراغ مدل‌های طرح‌دار و رنگارنگ بروید. این نوع پانچوها همراه کمربند هم بسیار جذاب خواهند بود. زیر این مدل پانچو انواع پلیورهای بافت را می‌توانید بپوشید و استایل کنید.

 

 

پانچوهای جلوباز

در فصل های سرد سال می‌توانید انواع مدل پانچو بافتنی جلو باز زنانه را در بازار بیابید. در این مدل پانچوها چون آیتمی که زیر پانچوی‌تان پوشیده‌اید کاملا مشخص است ترکیب‌بندی آیتم‌هایی که انتخاب می‌کنید مهم است. با توجه به پالت رنگی انتخابی‌تان می‌توانید رنگ‌هایی را انتخاب کنید که به زیبایی با یکدیگر ست می‌شوند. پلیورهای بافت یقه‌اسکی  بهترین انتخاب برای استایل با پانچو بافت زنانه در فصل پاییز و زمستان هستند که هم جلوه‌ی زیبایی به استایلتان می‌دهند و هم این که یک استایل لایه‌لایه گرم و در عین حال کاربردی برایتان می‌سازند. بلوزها و پلیورهای بافت آستین بلند یقه‌گرد و همچنین شومیزهای کلفت پاییزه و زمستانه هم از جمله آیتم‌های دیگری هستند که با پانچوهای جلوباز ترکیب‌های جذابی خلق می‌کنند.

 

 

پانچوهای جلوبسته با یقه‌ی باز و شل

این نوع پانچوها جلوبسته هستند اما برعکس پانچوهای یقه‌اسکی یقه‌شان باز و شل است. این پانچوها هم برای استایل لایه‌لایه بسیار جذابند و زیرشان می‌توانید با توجه به پالت رنگی انتخابی‌تان بلوزها یا پلیورهای یقه‌اسکی بپوشید یا اینکه شومیزهای یقه‌برگردان را انتخاب کنید و یقه را بیرون پانچو بگذارید.

 

 

 

هشت استایل جذاب با پانچو بافت زنانه برای فصل زمستان و پاییز

پانچو را می‌توانید به روش‌های گوناگون در استایل خود به کار بگیرید و آیتم‌های متنوعی هم می‌توانند همراه با پانچو در انواع استایل ست شوند. در این بخش از مطلب ۸ استایل جذاب و متنوع با پانچو را معرفی کرده‌ایم. از این ست‌های جذاب می‌توانید برای خودتان ایده بگیرید و یک استایل کاربردی و دوست‌داشتنی پاییزه یا زمستانه با پانچو برای خودتان بسازید.

 

 

۱. استایل با پانچو و شلوار دم‌پا گشاد

 

 

پانچو و شلوار دم‌پاگشاد به زیبایی با یکدیگر ست می‌شوند. این ترکیب یادآور استایل‌های دهه‌ی هفتاد میلادی و به نوعی انتخابی مناسب برای کسانی است که می‌خواهند استایل رترو داشته باشند. در این ست جذاب یک پانچوی جلوباز کوتاه را با یک پلیور بافت یقه‌باز و یک شلوار جین دم‌پاگشاد ست کرده‌ایم.

 

 

پالت رنگی مد نظرمان طوسی و آبی است بنابراین یک کیف چرمی دوشی، یک ست کلاه و دستکش زیبا به رنگ طوسی روشن انتخاب‌های ما به عنوان اکسسوری هستند. در استایل با شلوارهای دم‌پاگشاد در فصل پاییز و زمستان نیم‌بوت‌ها یکی از بهترین انتخاب‌ها هستند. بنابراین یک نیم‌بوت جیر طوسی تیره انتخاب ما در این ست جذاب خواهد بود.

 

۲. استایل بوهوی پاییزه و زمستانه با پانچوی جلوباز و طرح‌دار کتان

 

همان‌طور که پیش‌تر به آن پرداختیم در استایل بوهو پانچوها در تمامی فصل‌ها یکی از آیتم‌های محبوب هستند؛ مخصوصا اگر به سراغ پانچوهای رنگارنگ و پر نقش‌و‌نگار بروید. در این استایل جذاب یک پانچوی جذاب و بلند از جنس کتان با طرحی شلوغ و رنگارنگ انتخاب کرده‌ایم که برای یک استایل بوهمی جذاب در فصل پاییز گزینه‌ای بسیار مناسب است.

یک پلیور یقه‌اسکی جذب به رنگ خردلی، یک شلوار جذب دودی جین همراه با یک جفت بوت بلند جیر قهوه‌ای، یک ست کلاه و شال گردن بافت مدل برت و یک کیف دستی چرمی به رنگ قهوه‌ای دیگر انتخاب ما برای این ست پاییزه‌ی بوهمی و دوست‌داشتنی است.

 

 

۳. استایل با پانچو و دامن پشمی

در استایل زنانه با پانچو، دامن هم یکی از آیتم‌هایی است که هم دراستایل کژوال و هم در استایل رسمی و شیک می‌توانید با پانچو ست کنید. فرم دامن‌های میدی و ماکسی به شکلی است که همراه با پانچو می‌توانند سیلوئت جذابی بسازند. در استایل با پانچو و دامن برای فصل‌های سرد بهترین انتخاب‌ها بوت‌ها و نیم‌بوت‌ها هستند که می‌توانید آن‌ها را همراه با جوراب‌شلواری ست کنید.

 

 

در این ست جذاب یک پانچوی جلوباز بلند به رنگ طوسی انتخاب کرده‌ایم. با توجه به این که در استایل‌های لایه‌لایه ست کردن آیتم‌های طرح‌دار و ساده در کنار هم جذابیت استایل‌ها را افزایش می‌دهد به همین منظور یک دامن پشمی چهارخانه بلند به رنگ طوسی و کرم انتخاب ماست که در کنار یک پلیور جذب یقه‌اسکی، بوت‌های جیر کرم، کیف چرمی بژ و یک کلاه بافتنی طوسی مدل برت می‌تواند یک استایل جذاب پاییزی و زمستانی زنانه بسازد.

 

 

۴. استایل اسپرت با پانچوی جلوباز و پلیور طرح‌دار

همان‌طور که در بخش قبل به آن اشاره کردیم در پانچوهای جلوباز آیتم‌هایی که زیر پانچویتان می‌پوشید هم اهمیت دارند چراکه ترکیب آن‌ها با پانچوی جلوباز در استایل لایه‌لایه می‌تواند استایل را جذاب‌تر کند. در این خوش‌رنگ و جذاب با پانچو آیتم اصلی ما یک پانچوی جلوباز بافت راه‌راه به رنگ طوسی است. به سراغ ترکیب رنگی جذاب رنگ خردلی و طوسی می‌رویم و یک پلیور طرح‌دار زیبای بافت به رنگ خردلی انتخاب می‌کنیم.

با توجه به نوع استایل کژوال انتخابی‌مان و همچنین پالت رنگی، یک جفت بوت بندی بلند به رنگ عسلی، یک شلوار جین جذب به رنگ طوسی، یک ست کلاه و دستکش به رنگ طوسی و زرد و همچنین یک کیف رو‌دوشی چرمی به رنگ قهوه‌ای عسلی این ست جذاب را تکمیل می‌کنند.

 

 

۵. استایل شیک و رسمی زمستانی و پاییزی با پانچو

پانچوهای بلند و بافت در استایل شیک و رسمی هم می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند مخصوصا اگر با آیتم‌های مناسبی ست شوند. در این ست شیک زنانه یک پانچو زنانه مجلسی به رنگ مشکی انتخاب کرده‌ایم و به سراغ ترکیب رنگی شیک و کلاسیک سفید و مشکی رفته‌ایم. یک دامن پشمی کلاسیک راسته چهارخانه به رنگ مشکی و سفید، یک جفت بوت شیک چرمی بلند مشکی، یک پلیور بافت جذب مشکی، یک کلاه برت مشکی و یک کیف دستی به رنگ سفید و مشکی این ست شیک را تکمیل می‌کنند. همچنین به خاطر داشته باشید که در استایل های شیک زنانه انتخاب زیورآلات متناسب با استایل‌تان هم می‌تواند جلوه‌ی شیک‌تری به استایل شما بدهد.

 

 

۶. استایل کژوال پاییزه و زمستانه با پانچو و شومیز

شومیزها هم یکی از آیتم‌هایی هستند که می‌توانند در انواع استایل‌ با پانچوهای جلوباز یا پانچوهای جلوبسته با یقه‌ی باز ست شوند. در فصل‌های گرم ترکیب شومیزهای خنک با پانچوهای نخی و در زمستان و پاییز ترکیب شومیزهای کلفت‌تر با پانچوهای بافت یک ترکیب کلاسیک و دوست‌داشتنی است. در این ست زنانه یک پانچوی بافت جلوباز را با یک شومیز فلانل چهارخانه به رنگ قرمز و سرمه‌ای ست کرده‌ایم. با توجه به ترکیب رنگ و پالت انتخابی‌مان یک شلوار جذب جین سرمه‌ای، یک ست کلاه و شال گردن به رنگ آبی این ست را تکمیل می‌کنند. قهوه‌ای و عسلی می‌توانند رنگ‌های جذابی برای تکمیل این پالت رنگی باشند بنابراین یک جفت بوت بندی عسلی و یک کیف توت قهوه‌ای چرمی تکمیل‌کننده این ست جذاب هستند.

 

 

۷. استایل با پانچو و کمربند

استایل با پانچو و کمربند

 

 

پانچو ممکن است یک فرم اورسایز به استایل بدهد، اگر این حالت اورسایز و گشاد را دوست ندارید باز هم می‌توانید پانچو بپوشید، به این صورت که پانچویتان را با یک کمربند چرمی زنانه ست کنید؛ یک کمربند زیبا و خوش‌رنگ هماهنگ با پانچو انتخاب کنید و دور کمرتان ببندید. این استایل هم بسیار شیک است هم با توجه به این کمرتان را باریک‌تر نشان می‌دهد جلوه‌ی جذاب‌تری دارد.

در این ست جذاب به سراغ ترکیب رنگی دوست داشتنی طوسی و صورتی رفته‌ایم و یک پانچوی جلوباز جذاب به رنگ طوسی روشن انتخاب کرده‌ایم که با یک کمربند چرمی زیبای صورتی، یک پلیور جذب یقه‌اسکی صورتی، یک جفت بوت صورتی روشن، یک شلوار جین طوسی، یک ست کلاه و شال گردن بافتنی صورتی و یک کیف توت صورتی زیبا ست می‌شود.

 

 

۸. استایل با پانچوی یقه‌اسکی

همان طور که در بخش قبل گفتیم پانچوهای یقه‌اسکی برای فصل زمستان و پاییز بسیار مناسبند و شما را گرم نگه می‌دارند. در زیر این پانچوها می‌توانید با توجه به سرمای هوا هر چه خواستید بپوشید، بلوزهای آستین بلند، تیشرت و حتی یک تاپ. در این ست کژوال پاییزی و زمستانی یک پانچوی یقه‌اسکی بافت به رنگ طوسی انتخاب کرده‌ایم که با یک شلوار جین دودی، یک ست شال‌گردن و کلاه بافت، یک بوت دودی بلند و یک کیف دوشی چرمی به رنگ طوسی تکمیل می‌شود.