۸ مدل موی دم اسبی شیک (فرق وسط، نیمه باز، پف دار و…)

مدل موی دم اسبی از رایج ترین مدل موهای زنانه است. افرادی که به ظاهر خود به خصوص مدل موهایشان اهمیت می دهند می توانند همین مدل موی دم اسبی را با مدل موهای دیگر ترکیب کنند و ظاهر زیباتری داشته باشند. در این مطلب از باملین قصد داریم ۸ مدل موی دم اسبی شیک برای خانم ها مانند مدل های فرق وسط، فرق کج، جلو خامه ای، نیمه باز، پف دار و … را معرفی کنیم.

۱- دم اسبی حبابی

دم اسبی حبابی یک مدل موی فوق العاده برای هر موقعیتی است که در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین و جذاب ترین سبک موهای دخترانه تبدیل شده است. در این مدل مو معمولا موها ابتدا به صورت دم اسبی بسته می شوند و سپس به کمک چند کش مو، قسمت های پایینی را با فاصله یکسان از یکدیگر می بندند و در نهایت هر بخش را با کشیدن کمی باز می کنند. این مدل مو برای مهمانی‌ها، مراسم‌ها و حتی استفاده روزمره مناسب است.


۲- دم اسبی رترو

برای داشتن موهای دم اسبی نیازی به گیسوان خیلی بلند نیست. کافی است موهای خود را به سمت بالا بکشید و با استفاده از یک کش از بالا ببندید. سپس دسته نازکی از موها را دور کش مو بپیچید و سنجاق بزنید. می توانید از یک موس مو برای براق تر شدن و شکل گیری بهتر موها استفاده کنید.


۳- دم اسبی حجیم

موهای خود را در ارتفاع دلخواه به صورت دم اسبی ببندید و سپس از یک شانه برای پوش دادن و حجیم تر کردن موها کمک بگیرید. این مدل مو برای موهای پرپشت و حالت دار مناسب است.


۴- دم اسبی بافته

برای داشتن این مدل موی زیبا به یک روسری رنگارنگ نیاز دارید. ابتدا موهایتان را دم اسبی ببندید و روسری را دور کش موها ببندید. سپس موهایتان را دو دسته کنید و با روسری ببافید.


۵- دم اسبی فر

اگر موهای فرفری دارید و علاقه ای به صاف کردنشان ندارید، این مدل مو برای شما فوق العاده است. به کمک یک کش موی روبانی یا مارپیچی به آرامی موهایتان را در بالا جمع کنید و ببندید. این کش موها احتمال کشیدگی و آسیب رسیدن به موها را کاهش می دهند.


۶- دم اسبی با اکستنشن

دم اسبی با اکستنشن واقعا زیباست. این اکشتنشن ها نه تنها موها را بلندتر می کنند؛ بلکه درخشندگی بی نظیری نیز دارند.


۷- بافت افریقایی دم اسبی

ترکیبی از موهای بافته شده با سبک افریقایی که از بالا به صورت دم اسبی بسته شده اند، واقعا زیبا و خاص هستند.


۸- دم اسبی یک طرفه

دم اسبی یک طرفه یکی از کلاسیک ترین مدل موهای دم اسبی است که می توانید به راحتی و در کمترین زمان موهایتان را به این شکل حالت دهید. این مدل مو برای موهای حالت دار فوق العاده است.