آغاز پذیره‌نویسی اولین صندوق بخشی بیمه!

به گزارش باملین، «بازبیمه» نام اولین صندوق بخشی بیمه است که پذیره نویسی آن از امروز و به مدت ۳ روز کاری ادامه خواهد داشت. به همین مناسبت بهنام چاوشی، مدیرعامل شرکت سبدگردان بازده با حضور در جمع اصحاب رسانه به تشریح این صندوق پرداخت.

چاوشی ضمن معرفی شرکت سبدگردان بازده و اشاره به عملکرد مطلوب شرکت در مدیریت صندوق‌های پیشین گفت: سابقه نشان می‌دهد که مجموعه در مدیریت صندوق‌ها عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته به طوری که یکی از صندوق‌های بازده در عرض ۱ سال، قریب به ۱۰۰ درصد بازدهی را نصیب سهامداران خود کرده‌است. امیدواریم با تداوم این روند بتوانیم «بازبیمه» را نیز به درستی مدیریت و هدایت کنیم.

وی افزود: از جذابیت‌های «بازبیمه» می‌توان به استراتژی فعال مدیریت آن اشاره کرد. این یعنی استفاده از پتانسیل‌های موجود در این صنعت در دستور کار قرار دارد و به هیچ وجه سبد غیر فعال را نخواهید دید. مورد بعدی که باید به آن اشاره کرد، تعامل با شرکت‌ها و صندوق‌های بازارگردانی مرتبط با صنعت بیمه است که در مدیریت هرچه بهینه تر صندوق کمک خواهد کرد. این صندوق حتی در نظر دارد از پتانسیل ابزارهای مشتقه برای افزایش بازدهی استفاده کند.

لازم به ذکر است «بازبیمه» حداکثر بعد از ۳ هفته بازگشایی شده و حضور بازارگردان گنجینه سپهر صادرات نقدشوندگی آن را تامین می‌کند.