آموزش دریافت ریز مکالمات ایرانسل به صورت غیرحضوری

شاید گاهی اوقات نیاز به دریافت ریز مکالمات ایرانسلی خود داشته باشید و ندانید که چطور این کار را انجام دهید. برای دریافت ریز مکالمات نیازی به مراجعه حضوری نیست و شما خیلی را با گوشی و اپلیکیشن ایرانسل من می توانید این کار را انجام دهید. در این مطلب از باملین به آموزش دریافت ریز مکالمات ایرانسل به صورت غیرحضوری پرداخته ایم.

سیمکارت‌های دائمی

اگر مشترک خط دائمی ایرانسل هستید، می‌توانید ریز کارکردهای خط خود تا ۶ دوره گذشته را از طریق وب‌اپلیکیشن و اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنید. اگر از نسخه وب‌اپلیکیشن استفاده می‌کنید لازم است در صفحه اصلی این برنامه وارد بخش «حساب من» شوید، سپس به بخش «تاریخچه» مراجعه کنید و در میان گزینه‌های موجود بخش «جزئیات کارکرد» را انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید بخش «مکالمه» را انتخاب کنید تا جزئیات و ریز مکالماتتان به شما نمایش داده شود.

 

 

مرحله اول

 

مرحله دوم

 

مرحله سوم

 

مرحله چهارم

 

اگر به‌جای نسخه وب‌اپلیکیشن از نسخه اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید هم کافی است در صفحه اصلی این برنامه به بخش «خدمات» بروید و در میان سرویس‌های مختلف «مشاهده ریز کارکرد» را انتخاب کنید تا در بخش «مکالمه» بتوانید ریز مکالمات خود را مشاهده کنید.

سیمکارت‌های اعتباری

بنا بر آنچه سایت ایرانسل در خصوص روش‌های دریافت ریز مکالمه‌های سیمکارت‌های اعتباری این اپراتور نوشته است، شما از طریق اپلیکیشن یا وب‌اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانید ریز کارکردها تا ۳ ماه گذشته در فاصله‌های زمانی ۱۵ روزه را از این پلتفرم‌ها مشاهده کنید.

برای انجام این کار اگر از نسخه وب‌اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید در صفحه اصلی آن وارد بخش «سایر» شوید، گزینه «تاریخچه» را انتخاب کنید و سپس روی بخش «دریافت ریز کارکرد» بزنید تا لیست مکالمه‌های خود را ببینید.

اگر هم از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید و قصد دارید مکالمات تلفنی تا ۳ ماه گذشته در فاصله‌های زمانی ۱۵ روزه را دریافت کنید کافی است در صفحه اصلی این اپ بخش «خدمات» را پیدا کنید و وارد آن شوید؛ سپس گزینه «مشاهده صورت‌حساب» را انتخاب کنید و ریز مکالماتتان در بازه زمانی مذکور را دریافت کنید.

ایرانسل همچنین این امکان را فراهم کرده است که در هر دو نسخه اپلیکیشن و وب‌اپلیکیشن ایرانسل من ۱۵ کارکرد اخیر در ۲ روز گذشته سیمکارت‌های اعتباری را نمایش دهد. برای این کار پس از ورود به اپ یا وب‌اپ ایرانسل من به بخش «سایر» و سپس بخش «تاریخچه» مراجعه کنید و با انتخاب بخش «جزئیات کارکرد ۲ روز آخر» فهرست مکالمه‌های تلفنی دو روز گذشته خود را دریافت کنید.