آموزش گذاشتن آهنگ در نوت اینستاگرام

اینستاگرام اخیرا ویژگی جدیدی اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد تا به نوت های اینستاگرام خود موزیک اضافه کنند. با این حال؛ همه کاربران از این ویژگی اطلاع ندارند. در آموزش کامل نحوه گذاشتن آهنگ در نوت اینستاگرام امروز باملین ما سعی داریم اطلاعات لازم را در اختیار کاربرانی که مراحل انجام این کار را نمی دانند قرار دهیم.

 

گذاشتن موزیک در نوت دایرکت اینستاگرام

موسیقی روشی است که به ما کمک می کند احساسات و عواطف خود را به گونه ای بیان کنیم که متن ها نمی توانند به تنهایی بیان کنند. به همین دلیل است که اضافه کردن موسیقی به نت اینستاگرام یک روش عالی برای جذاب کردن محتوا و اضافه کردن احساسات به پیام است.

بر اساس گفته مارک زاکربرگ مدیر عامل متا، کاربران اینستاگرام ممکن است حداکثر ۳۰ ثانیه موسیقی را همراه با یک پیام متنی یا یک ایموجی در نوت های خود قرار دهند. به لطف این ارتقاء، کاربران می توانند کلیپ های صوتی را در نت های اینستاگرام خود به مدت ۲۴ ساعت به اشتراک بگذارند.

قبل از شروع حتما برنامه اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

 

چگونه در نوت اینستاگرام موزیک بزاریم؟

Notes که تنها در قسمت مکالمه قابل دسترسی است، یک نسخه جمع و جور از عملکرد استاتوس اینستاگرام است. کاربران قبلا فقط می توانستند متن و ایموجی را به عنوان نوت یا یادداشت در برنامه ارسال کنند اما حالا می توانند آهنگ ها و کلیپ های صوتی معروف را به اشتراک بگذارند.

این نوت های موسیقی ممکن است هر لحظه تغییر یا حذف شوند و کاربران می توانند کنترل کنند که چه کسی به آنها دسترسی داشته باشند.

برای گذاشتن صدا در نوت اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

برنامه اینستاگرام را اجرا کنید.

به چت های خود بروید.

روی آیکن + در بالای صفحه ضربه بزنید این آیکن روی Your Notes یا یادداشت های شما قرار دارد.

چگونه در نوت اینستاگرام موزیک بزاریم؟

روی Add Music یا افزودن موسیقی ضربه بزنید.

چگونه در نوت اینستاگرام موزیک بزاریم؟

آهنگی که می خواهید اضافه کنید را پیدا کنید. هنگامی که موسیقی که دوست داشتید را پیدا کردید می توانید روی آن ضربه بزنید تا پیش نمایش آهنگ را شاهد باشید.

چگونه در نوت اینستاگرام موزیک بزاریم؟

وقتی از انتخاب خود راضی بودید روی علامت تیک در گوشه ضربه بزنید.

یک متن یا ایموجی اضافه کنید و روی Share یا اشتراک گذاری ضربه بزنید. برای پلی موزیک در نوت اینستاگرام وقتی کسی که یادداشت شما را مشاهده کرد، موسیقی پخش می شود.

ویس در نوت اینستاگرام چیست؟

نوت موزیک اینستاگرام در اپدیت جدید یک ویژگی جدید است که به شما امکان می دهد با تمام فالوورهای خود از طریق متن، ایموجی یا موسیقی ارتباط برقرار کنید. به طور کلی، نوت موزیک ها یادداشت های کوچکی هستند که می توانید برای مشاهده دیگران، استفاده کنید. می توانید از آنها برای بیان نظر خود در مورد وضعیت جهان یا صرفا برای تامل در مورد چیزی استفاده کنید.

ویس در نوت اینستاگرام چیست؟

قرار دادن نوت آهنگ در اینستاگرام برای شرکت ها و سازمان ها هم مفید می باشد. شما می توانید از این ویژگی برای تبلیغ کالاهای خود، ارائه پشتیبانی مشتری یا ارتباط ساده با فالوورهای خود استفاده کنید.