آپارتمان‌ های ۱۰۰ متری در تهران چقدر ارزش دارند؟

به گزارش باملین از آنجایی که مناطق مرکز تهران، مناطقی پرطرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به اکثر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. به همین دلیل این گزارش را به بررسی قیمت واحدهای ۱۰۰ متری مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

اگه قصد خرید خانه در مناطق مرکزی تهران را دارید میتوانید واحد آپارتمانی ۱۳ ساله در محدوده سهروردی تهران با متراژ ۱۱۰ متر و ۲ اتاق خواب را با قیمتی بالغ‌بر ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری در محدوده یوسف‌آباد با متراژ ۱۱۰ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به اینکه ۱۶ سال از ساخت این واحد گذشته باشد در روز های گذشته با قیمتی معادل ۱۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان میتوانید آپارتمان ۱۱۰ متری در محله فاطمی با ۲ اتاق خواب و سنی معادل ۱۶ سال را خریداری کنید.

همجنین برای خرید واحد نوسازی در محله جیحون با توجه به زیربنای ۱۱۰ متری و ۲ خوابه بودن این واحد به بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
آپارتمان ۳۰ ساله دیگری در همین محله با متراژ ۱۰۹ متر و ۲ اتاق خواب نیز در روز های گذشته با معادل ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در محدوده امیرآباد با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۲۷ سال از ساخت این واحد گذشته است در روز های گذشته با قیمتی بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین برای خرید واحدی ۱۰۳ متری در محدوده هاشمی با ۲ اتاق خواب درحالی که ۶ سال از ساخت آن گذشته باشد به بودجه‌ای معادل ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.توجه داشته‌باشید این ارقام براساس

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری قلب تهران چند؟