آپارتمان‌ های ۱۲۰ متری در شمال تهران چقدر گران شده اند؟

به گزارش باملین؛ شمال تهران به علت لوکس بودن خانه‌ها، جزو مناطقی است که مورد توجه سرمایه‌گذاران و خریدارانی هست که به دنبال خانه های لوکس در تهران میگردند. در این گزارش خانه های ۱۲۰ متری شمال تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا در خرید خانه یا سرمایه‌گذاری بهتر به شما را راهنمایی کنیم.

برای خرید واحد آپارتمانی ۸ ساله در محدوده الهیه با زیربنای ۱۱۶ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای معادل ۲۶ میلیارد و ۹۱۲ میلیون تومان احتیاج دارید.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در محدوده ولنجگ با متراژ ۱۲۰ متر و ۳ اتاق خواب درحالی که ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد در روز های گذشته با قیمتی بالغ‌بر ۲۲ میلیارد تومان معامله شده است.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در همین محدوده با توجه به نوساز بودنش و داشتن متراژی معادی ۱۱۸ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۲۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

 

برای خرید واحد آپارتمان دیگری در محدوده زعفرانیه با سنی حدود ۵ سال و ۲ اتاق خواب با متراژ ۱۱۵ متر به بودجه‌ای بالغ‌بر ۲۵ میلیارد تومان احتیاج دارید.

همچنین برای خرید واحد آپارتمان دیگری در محدوده تجریش با متراژ ۱۱۰ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۸ سال از ساخت آن میگذرد، شما به سرمایه‌ای معادل ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمان ۱۱۵ متری دیگری در محدوده تجریش با ۳ اتاق خواب درحالی نه ۱۳ سال از ساخت ان گذشته باشد در روز های گذشنه با قیمتی بالغ‌بر ۱۴ میلیارد تومان معامله شده است.

بودجه‌لازم برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در محدوده محمودیه با متراژ ۱۱۷ متر و ۲ اتاق خواب مبلغی بالغ‌بر ۳۵ میلیارد تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان‌های ۱۲۰ متری شمال تهران چند؟