آپلود فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام / آموزش تصویری

آپلود فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام یکی دغدغه های اصلی کاربران این پلتفرم محبوب در دنیاست. تا چندی پیش این مشکل وجود داشت که بیشتر یک دقیقه نمی توانستید فیلم در اینستاگرام منتشر کنید اما حالا این محدودیت برداشته شده و شما به راحتی می توانید ویدیوهای طولانی خود را در اینستاگرام قرار دهید. اگر شما هم مشکل آپلود فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام را دارید حتما در این آموزش از سایت باملین همراه ما باشید.

 

چطور فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام آپلود کنیم؟

برای این کار کافی است ویدیوی مد نظر خود را به صورت پست یا استوری در اینستاگرام برای آپلود انتخاب کنید. اینستاگرام به صورت اتوماتیک آن را در قالب ریلز یا پست های ورقه ای منتشر می کند. اگر در استوری هم ویدیوی بالا ۱ دقیقه آپلود کنید خود اینستاگرام آن را به ۴ استوری ۱۵ ثانیه ای تبدیل می کند. به همین راحتی می توانید مشکل آپلود فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام را برطرف کنید.

 

آموزش آپلود فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید با استفاده از این روش ویدیو هایی با طول بیشتر از ۱ دقیقه را در پیج اینستاگرام خود منتشر کنید ، نیازی به نصب هیچ اپلیکیشن جانبی نیست و تمامی مراحل در خود اپلیکیشن اینستاگرام انجام می گیرد . بدین صورت برای اینکه بتوانید ویدیو های طولانی را ارسال کنید بایستی مراحل زیر را به دقت انجام دهید :

نکته : حتماً مراحل را طی مواردی که ذکر می‌شود طی کنی و دقیقا آن چیزی که برای شما نوشته شده است را انجام دهید در غیر این صورت ممکن است موفق به ارسال فیلم طولانی خود در اینستاگرام نشوید ; روش کاملا تست شده است و هم اکنون در اینستاگرام قابل اجراست .

  • اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود اجرا کنید.
  • آیکون ارسال پست جدید را لمس نمایید.
  • ویدئویی که طول آن بیشتر از ۱ دقیقه است و می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید. سپس گزینه Next را لمس کنید.
  • از سه گزینه پایین صفحه، گزینه TRIM را انتخاب کنید.
  • همانطور که مشاهده می فرمایید در قسمت بالای گوشی نوار ابزاری برای مشخص کردن یک دقیقه از فیلم نمایان شده ست تا بتوانید فیلم را به قطعات ۱ دقیقه تبدیل کنید بدون اینکه توجهی به آن قسمت داشته باشید ، نوار ابزار را در آخرین نقطه قرار دهید تا اینکه نوار ابزار به سمت راست کشیده نشود . برای مثال اگر ویدئویی شما ۵ دقیقه زمان دارد باید نوار ابزار را روی ۵ دقیقه تنظیم کنید .
  • گزینه Next را فشار دهید .
  • در قدم بعدی دوباره روی گزینه بازگشت یا همان ” Back ” کلیک کنید تا به مرحله تعیین بازی زمان یک دقیقه فیلم برگردید همان قسمت ” TRIM ” . در اینجا مشاهده خواهید کرد که نوار ابزار ویدیو ، تار شده است .
  • با کشیدن انگشت خود به سمت راست، ویدئو را به ابتدا و ثانیه ۰ منتقل کنید.
  • حالا دوباره ویدئو ها را به سمت چپ بکشید و ویدئو را در نوار ابزار در قسمت TRIM به سمت راست هدایت کنید تا به انتهای ویدئو برسید . در این قسمت مشاهده خواهید کرد که نوار ابزار تار شده به ترتیب روشن خواهد شد و به رنگ سفید تغییر پیدا خواهد کرد .
  • گزینه Next و سپس Share را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.

 

این آموزش هم تمام شد! اگر در آپلود فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام مشکل داشتید حتما در قسمت کامنت ها بگویید تا تیم ما پاسخگوی شما باشد.