آیا فردا مدارس تعطیل است؟ / جزییات تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۴ دی

به گزارش باملین، اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۴ دی ماه منتشر شد.

 

تعطیلی مدارس ۲۴ دی ماه

با توجه به برودت دما و وارونگی در روز یکشنبه مورخ ۲۴ دی ماه فقط تمامی مهدکودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و مدارس مقطع ابتدایی استان قم فردا به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

مدارس ۸ شهر اردبیل مجازی شد. آموزش و پرورش استان اردبیل در این رابطه توضیح داد: با بارش سنگین برف در شهرهای اردبیل، نیر، نمین، هیر، سرعین، مشگین‌شهر، ارشق و گرمی فعالیت‌های آموزشی تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح و عصر این مناطق به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

(در صورت اعلام تعطیلی مدارس سایر استان ها این گزارش به روز می شود.)

 

پیش بینی هوا در روزهای آینده

روزهای شنبه و یکشنبه سامانه بارشی در نواحی شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های البرز غربی و ارتفاعات زاگرس مرکزی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. دوشنبه در نواحی ذکر شده و بخش‌هایی از جنوب غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود. روز سه شنبه در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم است.

امروز در مناطق مرکزی، شمال غرب، دامنه‌ةای جنوبی البرز، شمال شرق و بخش‌هایی از جنوب شرق، شنبه در شمال غرب، غرب، شمال شرق، دامنه‌ةای جنوبی البرز و یکشنبه در شمال غرب، غرب و بخش‌هایی از مرکز کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. شنبه و یکشنبه دریای خزر مواج است.