اجاره خانه های ۵۰ متری در تهران چقدر شده اند؟

به گزارش باملین اگر قصد اجاره یک خانه ۵۰ متری در تهران را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در مجیدیه  را دارید، یک واحد ۵۰ متری ۱۰ ساله را با رهن ۳۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۵ میلیون تومانی در مجیدیه برای اجاره آگهی شده است.

خیابان ستارخان (نام پیشین: خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌ است.اگر به دنبال واحد دیگری در ستارخان هستید می‌توانید یک خانه ۵۰ متری  که پارکینگ دارد را با پول پیش ۲۰ میلیونی و اجاره ۲ میلیونی  در ستارخان کرایه کنید.

اگر واحدی در بریانک مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۵۰ متری است و یک خوابه و پارکینگ،انباری،آسانسور دارد را با رهن کامل ۴۰۰ میلیون تومانی در بریانک برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در شمس‌آباد  با متراژ ۵۰ متر در حالی که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته شده است را با رهن ۲۰۰ میلیون تومانی و اجاره ۷ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

محله نواب در مرکز تهران واقع شده و یکی از محله‌های شلوغ و پرتردد این شهر است. هدف از ساخت این بزرگراه وصل کردن مرکز و شمال تهران به جنوب تهران بود. این بزرگراه از میدان جمهوری اسلامی در شمال بزرگراه در مرکز تهران آغاز می‌شود و به بزرگراه شهید یارجانی و بزرگراه شهید چراغی و بوستان ولایت در جنوب تهران می‌رسد.اگر در نواب به دنبال خانه ۵۰ متری هستید باز یک واحد که انباری،پارکینگ،آسانسور دارد را با پول پیش ۳۸۰ میلیون و اجاره  ۳۰۰ هزار تومانی در نواب کرایه کنید.

اگر قصد اجاره یک خانه ۵۰ متری که انباری و آسانسور دارد با رهن ۱۳۰ میلیونی و اجاره ۶ میلیونی در تهرانپارس شرقی قیمت گذاری شده است.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه ۵۰ متری در تهران  به دست خواهید آورد.

هزینه رهن و اجاره خانه ۵۰ متری در تهران

محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
مجیدیه ۵۰ ۱خوابه ۱۳۹۲ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۵٬۰۰۰٬۰۰۰
ستارخان ۵۰ ۲خوابه،پارکینگ ۱۳۹۰ ۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰
بریانک ۵۰ ۱خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۵ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
کاروان ۵۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۲ ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
شمس‌آباد ۵۰ ۱خوابه ۱۳۹۰ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷٬۰۰۰٬۰۰۰
نواب ۵۰ ۱خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۴ ۳۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳۰۰٬۰۰۰
 شهرک شریفی ۵۰ ۱خوابه،آسانسور ۱۳۹۹ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰
تهرانپارس شرقی ۵۰ ۱خوابه،آسانسور،انباری ۱۳۹۸ ۱۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۶٬۰۰۰٬۰۰۰
آبشار ۵۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۵ ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۸٬۰۰۰٬۰۰۰

 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای اجاره گذاشته شده، باملین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.