از کجا بفهمیم ریلز رفته اکسپلور؟

از کجا بفهمیم ریلز رفته اکسپلور؟ این سوالی است که ممکنه همین حالا در ذهن شما هم باشد! نگران نباشید فهمیدن این که آیا ریلز ما به اکسپلور اینستاگرام رفته یا نهه کار سختی نیست. فقط کافیه در این مطلب آموزشی از سایت باملین همراه ما باشید. اگر دوست دارید جواب این سوال از کجا بفهمیم ریلز ما رفته به اکسپلور اینستاگرام؟ را بدانید تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

 

از کجا بفهمیم ریلز رفته داخل اکسپلور اینستاگرام؟

فهمیدن اینکه ریلز ما رفته به اکسپلور یا نه کار سختی نیست فقط کافی مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید تا از این قضیه مطمئن شوید.

 

مرحله اول: وارد صفحه اینستاگرام خود شوید.

مرحله دوم: یکی از پست های ریلز خود را باز کرده، در زیر پست گزینه آبی رنگ View insights  را بزنید.(نکته: اگر این گزینه برای شما نمایان نبود یعنی اکانت خود را بیزینسی نکرده اید.

مرحله سوم: در صفحه باز شده نمودار آماری را مشاهده می کنید که سمت راست یعنی  Non- followers با آبی پر رنگ به نمایش گذاشته شده است. این آمار، تعداد کسانی هستند که شما را از هشتگ و اکسپلور دیدند ولی پیج شما را فالوو ندارند، نشان می دهد.

مرحله چهارم: اما سمت چپ نمودار آمار که با آبی کم رنگ ظاهر شده است، تعداد فالوورهای اصلی شما هستند.

مرحله پنجم: صفحه را به پایین بکشید. بخش from explore تعداد بازدید کننده های شما از اکسپلور اینستاگرام را نشام می دهد.

این صفحه نمودار بهترین آنالیزی است که می توانید ریلز خود را تحلیل و بررسی کنید که کدام پست یا استوری بهتر و بیشتر جواب می دهد. اگر متوجه شدید که بازدید کننده کمتری دارید پس مطمئن باشید قوانین را بدرستی رعایت نکرده اید. پس برای اینکه بازخورد خوبی داشته باشید، باید نکاتی را رعایت بفرمایید.

 

امیدواریم پاسخ این سوال که از کجا بفهمیم ریلز رفته اکسپلور؟ را گرفته باشید. اگر سوالی در مورد رفتن ریلز به اکسپلور دارید حتما در بخش کامنت ها از ما بپرسید.