لینک مستقیم مشاهده سوابق بیمه / استعلام بیمه تامین اجتماعی با کد ملی و گوشی

استعلام بیمه تامین اجتماعی یکی از پر جست و جو ترین عباراتی است که شما در اینترنت سرچ می کنید. اکثر مردم دنبال استعلام بیمه تامین اجتماعی با کد ملی شان هستند. باید بدانید این کار بسیار ساده است و بدون مراجعه حضوری می توانید از سوابق بیمه خود استعلام بگیرید. در این مقاله از سایت باملین قصد داریم لینک مستقیم مشاهده سوابق بیمه را در اختیار شما قرار دهیم تا به راحتی بتوانید استعلام بیمه تامین اجتماعی خود را با کد ملی انجام دهید. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

سریع ترین راه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

کد مشاهده سوابق بیمه تأمین اجتماعی به‌ راحتی از طریق تلفن‌ همراه قابل شماره‌گیری است. این کد برای تمام اپراتورهای تلفن همراه فعال در کشور اعم از همراه اول و ایرانسل یا رایتل یکسان است.

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

مرحله اول استعلام بیمه تامین اجتماعی: برای استفاده از این روش و مشاهده سوابق تامین اجتماعی خود باید کد  #۱۴۲۰*۴* را شماره‌ گیری کنید. سپس از منوی پیش رو، عدد ۲ را انتخاب کنید.

مرحله دوم استعلام بیمه تامین اجتماعی: بعد از وارد کردن کد دستوری برای استعلام بیمه، یک منو شامل ۴ گزینه برخورداری از حمایت های درمان، استعلام‌ها، درمانی و گزینه بعدی، به شما نمایش داده می‌شود. اگر می‌خواهید سوابق بیمه‌ای خود را ببینید باید گزینه استعلام‌ها را انتخاب کرده و عدد ۲ را در کادر مربوطه تایپ کنید و گزینه send یا همان ارسال را بزنید. البته می‌توانید برای سرعت بیشتر از همان ابتدا کد ۱#*۱۴۲۰*۴* را با موبایل خود بگیرید تا یک‌راست وارد منوی مربوط به استعلام سوابق تامین اجتماعی شوید.

مرحله سوم استعلام بیمه تامین اجتماعی: در مرحله بعد منویی باز می‌شود که شامل گزینه‌های آخرین سابقه، رابطه بیمه‌ای، بعدی و بازگشت است. برای دیدن سابقه خود باید گزینه آخرین سابقه را انتخاب کرده و عدد ۱ را تایپ و ارسال کنید.

مرحله چهارم استعلام بیمه تامین اجتماعی: سپس، کد ملی بیمه‌شده از او خواسته می‌شود. یعنی باید کد ملی خود یا شخصی که قصد مشاهده سوابق او را دارید، وارد کنید.

مرحله آخر استعلام بیمه تامین اجتماعی: بعد از وارد کردن کد ملی و ارسال آن می‌توانید سوابق مربوطه را مشاهده کنید.

 

کد دستوری برای مشاهده سوابق بیمه چیست؟

برای مشاهده سوابق تامین اجتماعی باید کد  #۱۴۲۰*۴* را با گوشی موبایل تان شماره‌ گیری کنید. سپس از گزینه های موجود وضعیت سوابق بیمه خود را انتخاب کنید تا برای شما نمایش داده شود.