اسم افکت های معروف اسنپ چت چیست؟

اسم افکت های معروف اسنپ چت چیست؟ اسنپ چت یکی از پلتفرم های فضای مجازی است که با فیلترهایی که در آن برای سلفی گرفتن قرار گرفته است شناخته می شود. طبق آمار کاربران این برنامه در طول روز نزدیک به ۲۵۰ میلیون عکس را منتشر می کنند. همچنین تا به امروز نزدیک به ۱ میلیون فیلتر در این برنامه ساخته شده و قرار گرفته است که می توانید از بین آنها فیلتر مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما با توجه به تعداد بالای فیلترها بهتر است با بهترین فیلترهای اسنپ چت آشنا شوید که در این مطلب از باملین به معرفی آنها می پردازیم.

 

 

فیلترهای جذاب اسنپ چت

سلفی‌ها آنقدر محبوب شده‌اند که امروزه همه‌ی کاربران ژست‌های مختلفی برای ثبت این تصاویر دارند. اگر با گوشی آیفون، گوشی سامسونگ یا هر گوشی دیگری در اسنپ‌چت سلفی می‌گیرید قطعاً تمایل دارید چهره‌ی شما به‌بهترین شکل ممکن ظاهر شود. در ادامه بهترین فیلترهای این برنامه را به شما معرفی می‌کنیم.

 

 

۱. فیلتر Macbook hearts

فرقی نمی‌کند فصل ولتناین باشد یا نه، زیرا فیلتر قلب مک‌بوک آن‌قدر زیبا به‌نظر می‌رسد که نادیده گرفتنش واقعاً سخت است. تاری کوچک و قلب‌های صورتی کوچک رژگونه، تمام آن چیزی است که برای متمایز‌شدن بین دوستان خود به آن نیاز دارید.

۲. فیلتر Blush Tone

Blush Tone یکی دیگر از فیلترهای جذاب اسنپ‌چت است که رنگ‌ها را در تصاویر شما کمی معکوس می‌کند. این فیلتر همچنین عمق بیشتری به‌رنگ‌ها می‌بخشد که باعث می‌شود سلفی‌ها بسیار زیباتر از حالت طبیعی به‌نظر برسند.

۳. فیلتر Ciao Mood

Ciao Mood یکی از پرطرفدارترین فیلترهای اسنپ‌چت برای تصاویر سلفی است. این فیلتر باعث می‌شود چهره‌ی شما در سلفی‌ها خیلی زیباتر و بهتر به‌نظر برسد و حالتی نرم‌ روی تصاویر اعمال می‌کند.

۴. فیلتر Vibrant Selfie

Vibrant Selfie یکی از بهترین گزینه‌ها برای برجسته‌تر کردن رنگ‌بندی تصاویر در اسنپ‌چت است. با اعمال این فیلتر روی سلفی‌های خود، رنگ‌ولعاب زیباتری به آن‌ها ببخشید.

۵. فیلتر Bright Filter

وقتی صحبت از بهترین فیلترهای اسنپ‌چت برای سلفی به میان آید، Bright Filter یکی از بهترین گزینه‌ها است. این فیلتر می‌تواند حتی یک عکس بسیار کسل‌کننده و سرد را به تصویری زیبا و جذاب تبدیل کند.

۶. فیلتر Huji Lens

فیلتر جذاب و دوست‌داشتنی Huji Lens جلوه‌ای شبیه لنز‌های Huji را به‌ تصاویر اسنپ‌چتی شما اضافه می‌کند. این فیلتر حالت بسیار خاص و کلاسیکی روری سلفی شما اعمال می‌کند و می‌توانید با استفاده از آن، دوستان خود را تحت‌تأثیر قرار دهید

۷. فیلتر Juno Grain Lens

Juno Grain Lens یکی از فیلترهای ظریف اسنپ‌چت است. این فیلتر اطمینان حاصل می‌کند از هر زاویه‌ای که سلفی بگیرید، تصویر شما عالی به‌نظر برسد. یکی از بهترین و محبوب‌ترین فیلترهای اسنپ‌چت قطعاً همین گزینه است که می‌توانید از آن استفاده کرده و زیبایی چهره‌ی خود را در تصاویر افزایش دهید.

۸. فیلتر Simple Love

Simple Love یکی از فیلترهای جالب اسنپ‌چت است که هرکسی می‌تواند از آن استفاده کند، اما به‌نظر می‌رسد یکی از بهترین گزینه‌ها برای آقایان است. این فیلتر تغییر زیادی در رنگ و زیبایی اعمال نمی‌کند و درواقع یک جلوه‌ی مینیمال و ساده محسوب می‌شود که در بهتر دیده‌شدن تصاویر تأثیر مثبتی دارد.

۹. فیلتر L85 Effect

L85 Effect کمی دراماتیک است اما برای سلفی‌هایی که خیلی رنگارنگ نیستند یا سلفی‌های آینه‌ای بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد.

فیلتر L85 Effect اسنپ‌چت

۱۰. فیلتر Indie x Noise

بسیاری از کاربران عاشق فیلترهای کوچک تار هستند. فیلتر Indie x Noise دقیقاً چنین جلوه‌ای را روی تصاویر ما اعمال می‌کند تا بهتر از قبل به‌نظر برسند.