اینترنت رایگان ۲۲ بهمن ایرانسل و همراه اول ۱۴۰۳

به گزارش باملین به مناسبت فرا رسیدن  چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بسته‌های رایگان و تخفیفی اینترنت برای مشترکان خود در نظر گرفته اند که در ادامه به شما معرفی می کنیم.

 

اینترنت رایگان ایرانسل ۲۲ بهمن

تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۳، می‌توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز در سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من و تکان دادن گوشی تلفن‌همراه، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه ۴۵ گیگابایتی با اعتبار ۲۴ ساعت، امتحان کنند. این بسته، روزانه به ۴۵۰ نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد و هر مشترک، طی روزهای دهه فجر، یک بار امکان دریافت آن را دارد.

همچنین مشترکان ایرانسل می‌توانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقه ادامه آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند. این هدیه، به مناسبت دهه فجر، قابل فعال‌سازی و استفاده است و تا پایان روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۳، اعتبار دارد. مکالمه هدیه ایرانسلی، با شماره‌گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* و یا مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

 

اینترنت رایگان همراه اول ۲۲ بهمن

به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر ۱۴۰۳، مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و انارستان می‌توانند بسته ترکیبی مکالمه و اینترنت ۱۰ روزه را از طریق شماره گیری کد *۱۰۰*۶۷# برای خود و یا دیگران خریداری و فعال نمایند.