برای ارایش اول چی بزنیم؟ | ارایش برای قرار عاشقانه

برای آرایش اول چی بزنیم؟ شاید شما هم برای اولین قرار عاشقانه ندانید که چه نوع آرایشی داشته باشید. قرار اول همیشه اهمیت زیادی دارد و معمولا در ذهن ها باقی می ماند. به همین دلیل هم دختر و پسر هر دو دوست دارند بهترین استایل را داشته باشند. از نوع پوشش گرفته تا، عطر، نوع صحبت کردن، رفتار و گفتار و … می تواند در قرار اول اهمیت بالایی داشته باشد. آرایش کردن هم در قرار اول برای دختران اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل در این مطلب از باملین قصد داریم آرایش برای قرار عاشقانه اول را آموزش دهیم.

 

 

برای ارایش اول چی بزنیم؟

۱- قرمز پر رنگ

رژ لب قرمز نماد یک خانم قدرتمند است؛ فردی که از اثبات زنانگی خود نمی ترسد. جالب است بدانید لب های قرمز پررنگ در دهه ۱۹۰۰ میلادی به عنوان نماد جنبش حق رای زنان شناخته می شد و در طول جنگ جهانی دوم نیز زنانی که وظیفه مردان را بر عهده می گرفتند، از این رنگ رژ لب استفاده می کردند. رژ لب قرمز کنتراست بالایی دارد و موجب درخشش و سرزندگی چهره شما خواهد شد. یک مطالعه بین المللی روانشناسی در سال ۲۰۱۲ نیز نشان داد که اغلب مردان جهان، جذابیت رژ لب قرمز را تایید می کنند.

۲- رنگ های نود

اگر دوست ندارید با رژ لب قرمز در اولین دیدار جلب توجه کنید، بهتر است به سراغ رژ لب های نود (Nude) یا یک برق لب شفاف بروید. رژ لب های نود رنگ لب ها را طبیعی جلوه داده و صرفا کمی رنگ به لب های شما اضافه می کنند. این رنگ رژ لب ها چهره شما را معصوم و دلنشین جلوه می دهد و لب هایتان را پرتر از آنچه که هست، نشان می دهد. طیف رنگی نود هم رنگ های روشن را دربرمی گیرد و هم رنگ های تیره. با انتخاب یک رژ لب نود متناسب با رنگ پوستتان از هلویی و صورتی روشن گرفته تا قهوه ای و بژ می توانید زیبایی چهره و آرایش خود را در اولین دیدار به رخ طرف مقابلتان بکشید.

۳- صورتی ملایم

رژ لب صورتی ملایم یک انتخاب جسورانه است که می تواند ظاهر شما را جوان، پر انرژی و بازیگوش نشان دهد. این رنگ با زنانگی مرتبط بوده و با انواع رنگ پوست سازگار است. در میان انواع طیف رنگ صورتی، صورتی ملایم یک رنگ آرامش بخش، ظریف و شیک است که می‌تواند لب‌های شما را پرتر و چهره شما را جذاب تر نشان دهد.

۴- شکلاتی

رژ لب شکلاتی به شما کمک می کند ظاهری پر زرق و برق و پیچیده داشته باشید. این رنگ جسورانه حس و حال دراماتیک به چهره شما بخشیده و یک آرایش متفاوت برای یک شب به یادماندنی خلق می کند.

۵- شرابی

شرابی یک رنگ دراماتیک است که چهره ای بازیگوش، خشن و مرموز از شما به نمایش می گذارد. استفاده از این رنگ رژ لب در اولین قرار ملاقات نشان می دهد که شما قدرتمند هستید و اعتماد بنفس بالایی دارد. شما می توانید بر اساس رنگ پوستتان یک رژ لب شرابی روشن تا تیره را انتخاب کنید.

هنوز هم در انتخاب مناسب ترین رنگ رژلب برای اولین دیدار تردید دارید؟ توصیه می کنیم رنگ رژ لبی را انتخاب کنید که باعث می شود نسبت به ظاهرتان احساس بهتری داشته باشید. این مساله بر نحوه برخورد شما در اولین دیدار تاثیر زیادی خواهد داشت.