تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل (آنلاین و غیرحضوری)

اپراتور ایرانسل چند سالی است که علاوه بر سیم کارت های اعتباری سیم کارت های دائمی را نیز عرضه می کند و همچنین این قابلیت را برای مشترکین خود در نظر گرفته است که بتوانند سیم کارت های اعتباری خود را با همان شماره تلفن به دائمی تبدیل کنند. اگر شما هم قصد تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل را دارید این مطلب از باملین را تا انتها مطالعه کنید.

تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به دائمی

متقاضیان محترم می توانند به یکی از روش های اعلامی از سوی اپراتور ایرانسل اقدام کنند :

ایرانسل من

یکی از روش های ساده و راحت آن که اپراتور ایرانسل برای کاربران خود ارائه کرده است استفاده از نسخه موبایل اپلیکیشن ایرانسل من است . در صورتی که کاربران اپلیکیشن ایرانسل من را ندارند با مراجعه به سایت ایرانسل اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب نمایند . با ورود به منوی سمت راست و بعد گزینه خدمات سیم کارت و در نهایت گزینه تبدیل سیم کارت به دائمی اقدام به تبدیل سیم کارت اعتباری خود به “سیم کارت ایرانسل دائمی” کنند .

نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من

یکی دیگر از روش های دیگر از سوی اپراتور ایرانسل استفاده از نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من است . در ضمن متقاضیان محترم می توانند با شماره گیری کد دستوری # ۷۰ * و یا # ۹ * ۱ * ۵۵۵ * نیز اقدام به این کار کنند . یا در نهایت می توانند با مراجعه حضوری به مراکز فروش خط و خدمات ایرانسل اقدام کنند . یا نمایندگی های فعال در سراسر کشور اقدام به این کار کنند و سیم کارت خود را دائمی کنند .