تغییر رمز اینستاگرام؛ آموزش عوض کردن رمز اینستا در ۱۰ ثانیه!

عوض کردن رمز اینستا یکی از مشکلاتی هست که شما دوستان عزیز ممکن است با آن مواجه باشید. به هر دلیلی شاید دوست داشته باشید تغییر رمز اینستاگرام خود را انجام دهید اما نمی دانید این کار را چطور باید انجام دهید! نگران نباشید تغییر رمز اینستاگرام اصلا کار سختی نیست و در چند مرحله ساده می توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام این کار را انجام دهید. ما در این آموزش از سایت باملین قصد داریم آموزش تغییر پسورد اینستاگرام را به شما بدهیم. پس اگر دنبال سریع ترین راه برای عوض کردن رمز اینستاگرام خود هستید حتما تا پایان این آموزش همراه ما باشید.

 

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام ورژن جدید و فوری

 

آموزش عوض کردن رمز اینستا از داخل برنامه اینستاگرام

برای تغییر گذرواژه اینستا باید رمز قبلی اینستاگرام خود را بدانید. روش عوض کردن پسورد اینستا ساده است فقط کافیه مراحل زیر را گام به گام طی کنید. قبل از اینکه سراغ تغییر رمز اکانت اینستای خود بروید ابتدا باید وارد تنظیمات پیج اینستاگرام تان شوید و پسورد قبلی خود را ببینید. پس مراحل زیر را همین حالا انجام دهید:

 

برای عوض کردن رمز عبور حساب کاربری اینستاگرام خود مراحل زیر را طی کنید.

۱. برای تغییر رمز اینستاگرام، اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز کرده و سپس روی تصویر پروفایل خود در گوشه پایینی صفحه بزنید.

۲. در صفحه پروفایل آیکن همبرگری (سه خط موازی) قرار گرفته در گوشه بالایی سمت راست را لمس کرده و سپس از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب نمایید.

۳. داخل صفحه تنظیمات (Settings) حساب کاربری خود، وارد قسمت Security شوید.

 

آموزش تغییر پسورد اینستا

 

۴. برای ادامه کار برای تغییر رمز اینستا از پایین عنوان Login security گزینه Password را انتخاب نمایید.

۵. در قسمت Current password رمز عبور فعلی حساب کاربری خود را تایپ کنید.

۶. روی کادر New password بزنید و اکنون رمز عبور جدیدی که برای اکانت خود در نظر گرفته‌ اید را وارد نمایید.

۷. تکرار رمز عبور جدید را در کادر بعدی با عنوان New password, again تایپ کنید.

 

روش عوض کردن رمز اینستا

۸. در پایان برای عوض کردن رمز پیج اینستا خود روی تیک آبی رنگ در گوشه بالایی سمت راست صفحه بزنید. کار تمام است! عوض کردن پسورد اینستاگرام شما به همین سادگی انجام شد.

 

در این آموزش از سایت باملین نحوه تغییر رمز اینستاگرام را به شما آموزش دادیم. این آموزش برای تغییر رمز اینستاگرام در گوشی های اندروید بود. البته برای عوض کردن رمز اینستاگرام خود روی گوشی های آیفون هم به همین شکل باید پیش بروید و فرقی با گوشی های اندرویدی ندارد! امیدواریم از این آموزش هم استفاده کافی را برده باشید. اگر سوالی در خصوص عوض کردن رمز اینستا داشتید حتما در بخش کامنت ها از ما بپرسید.