خبر خوش هواشناسی / تهران دوباره برفی می‌شود

به گزارش باملین به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران، امروز تا صبح پنجشنبه (۱۶ تا ۱۷ اسفندماه) آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی با وزش باد ملایم و در نواحی پرتردد شهری در بعضی ساعات همراه با غبار محلی، انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر پنجشنبه تا روز جمعه (۱۷ تا ۱۸ اسفندماه) در بعضی ساعات به‌ویژه پنج شنبه شب افزایش ابر، در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه مورد انتظار است.

از اواخر وقت روز شنبه (۱۸ اسفندماه) با ورود سامانه جدید بارشی، موج جدید بارشها از سمت شمال غرب و غرب استان به‌صورت بارش باران و برف آغاز خواهد شد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای ۱۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۷ اسفندماه) نیمه ابری تا ابری، همراه با غبار صبحگاهی، از بعد از ظهر بارش پراکنده، در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه (۱۸ اسفندماه) قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده و وزش باد  با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.