خرید بسته اینترنت ایرانسل برای خودم

اگر شما هم به دنبال کد خرید بسته اینترنت ایرانسل برای خودم هستید می توانید از این مطلب از باملین استفاده کنید. برای خرید بسته اینترنت ایرانسل برای خودم کار سختی ندارید و می توانید علاوه بر کد USSD از برنامه ایرانسل من این کار را انجام دهید. در ادامه می توانید نحوه فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل برای خودتان را مشاهده کنید.

 

کد خرید بسته اینترنت ایرانسل برای خودم

مشترکین ایرانسل می‌توانند به صورت آفلاین و با استفاده از کد دستوری #۵*۵۵۵* بسته اینترنت برای خود خریداری کنند. با شماره‌گیری کد خرید بسته اینترنت ایرانسل، بسته‌ها براساس زمانشان نمایش داده شده که کافی است کد گزینه مورد نظر خود را ارسال کنید.

 

سپس بسته‌های موجود در بازه زمانی تعیین شده نمایش داده شده که کد مربوطه را ارسال می‌کنید. در مرحله بعد بایستی فعالسازی بسته مورد نظر برای خودتان را با ارسال گزینه یک تایید کنید. اگر قصد خریداری بسته برای مشترک دیگری دارید، گزینه سه را وارد کرده و در ادامه شماره موبایل او را ارسال کنید.

 

سپس بایستی نوع پرداخت را از میان گزینه‌های پرداخت از طریق کارت بانکی یا اعتبار سیم‌کارت تعیین کنید. اگر از کارت بانکی استفاده کرده بایستی شماره کارت خود را زده و سپس رمز دوم خود را نیز وارد کنید. در ادامه پس از استفاده از کد خرید اینترنت ایرانسل، پیامکی مبنی بر تایید خرید و فعالسازی بسته اینترنت خریداری شده برایتان ارسال خواهد شد. بنابراین اگر امکان خرید اینترنتی بسته را ندارید، می‌توانید از روش کد ایرانسل برای اینترنت استفاده کنید.

خرید بسته اینترنت ایرانسل برای خودم با ایرانسل من

آخرین راه خریداری بسته اینترنت، استفاده از نسخه وب یا اپلکیشن ایرانسل من است. پس از مراجعه به این برنامه، روی گزینه «خرید بسته اینترنت» بزنید.

 

 

سپس در صفحه جدید، بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس نوع پرداخت از طریق کارت بانکی، اعتبار حساب یا کیف پول دیجیتال را انتخاب و گزینه پرداخت را انتخاب کنید.