دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن (روش ۱۰۰% واقعی)

اینستاگرام به یک پلتفرم مهم در زندگی تمام مردم ایران تبدیل شده است که در طول روزها ساعت ها و بارها آن را چک می کنند و زمان خود را در آن سپری می کنند. استوری اینستاگرام هم یکی از دلایلی است که شاید شما با دیدن آنها زمان از دستتان خارج شود و نفهمید که چند ساعت در اینستاگرام بوده اید. اما موضوع بحث ما در این مطلب این است که چطور استوری های کاربران اینستاگرام را ببینیم به طوری که آنها متوجه نشوند ما استوری را دیده ایم؟

در این مطلب از باملین ۶ روش تضمینی و واقعی برای دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن به شما معرفی می کنیم.

 

۶ روش برای دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن

روش‌های زیادی برای دیدن استوری دیگران بدون اینکه آن‌ها متوجه شوند، وجود دارد که در ادامه به معرفی چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم:

استفاده از افزونه کروم Chrome IG Story

یکی از راه‌های دیدن استوری بدون سین خوردن استفاده از افزونه کروم Chrome IG Storyاست.

برای استفاده از این افزونه و دیدن مخفیانه استوری به شرح زیر عمل کنید:

 • مرورگر کروم را در کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود باز کنید.
 • روی آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست بالا مرورگر کلیک کنید و گزینه more toolsرا بزنید.
 • سپس از منوی سمت چپ، بر روی گزینه Extensions کلیک کنید و در قسمت پایین صفحه باز شده بر روی گزینه get more extensions کلیک کنید.
 • اکنون در منوی جستجوی افزونه‌ها باید نام افزونه chrome IG Story را وارد و جستجو کنید.
 • بعد از پیدا کردن آن با کلیک بر روی گزینه Add to Chrome این افرونه را دانلود و به مرورگر خود اضافه کنید.
 •  سپس نسخه وب اینستاگرام را باز کنید و با زدن اطلاعات کاربری وارد حساب اینستاگرام خود شوید. اکنون می‌توانید استوری مورد نظر را بدون اینکه کسی بفهمد مشاهده کنید.

دیگر افزونه‌ای که برای دیدن استوری بدون سین خوردن وجود دارد افزنه Hiddengram است. روش استفاده از این افزونه هم هیچ تفاوتی با افزونه قبلی ندارد.

استفاده از سایت برای دیدن استوری بدون سین خوردن

با کمک برخی از سایت‌ها می‌توانید استوری افراد را مخفیانه و بدون اینکه متوجه شوند، ببینید. برخی از این سایت‌ها در زیر آورده شده است:

سایت Story Downloader

در سایت Story downloaderمی‌توانید با وارد کردن آیدی پیج مورد نظر، استوری‌های آن پیج را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید بدون اینکه طرف مقابل اصلا متوجه شود که شما استوری‌هایش را دیده‌اید.

سایت Storiesig

یکی دیگر از سایت‌ها برای دیدن استوری بدون سین خوردن سایت Storiesig است‌ که شما با استفاده از این سایت می‌توانید استوری افراد را بدون اینکه متوجه شوند، مشاهده کنید.

سایت storiesdown

با مراجعه به  سایت storiesdown می‌توانید استوری‌های افراد را به صورت ناشناس مشاهده کنید. کافیست آیدی اینستاگرام فردی را که می‌خواهید زیرنظر داشته باشید را وارد کنید و سپس روی گزینه سرچ کلیک کنید. استوری‌های شخص مورد نظر نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید آن را مشاهده یا حتی دانلود کنید.

دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن با خاموش کردن اینترنت

خاموش کردن اینترنت یک روش ساده و قدیمی برای دیدن استوری بدون سین خوردن است. برای این‌کار وارد اینستاگرام شوید. وقتی کاملا لود شد و مطمئن شدید که استوری شخص مورد‌نظر در بالای صفحه نمایان شده، اینترنت گوشی خود را خاموش کنید. برای اطمینان بیشتر حالت هواپیما یا Airplane modeرا روشن کنید. حالا می‌توانید استوری موردنظر را بدون اینکه طرف مقابل بفهمد، مشاهده کنید.

پس از آن از اینستاگرام بیرون بیایید. بعد از گذشت ۲۴ ساعت زمان استوری می‌توانید مجدد وارد اینستاگرام شوید. به طور مثال اگر نوشته شده بود که استوری ۱۸ ساعت پیش گذاشته شده است، شما باید بعد از ۶ ساعت وارد اینستاگرام شوید. اگر زودتر از این زمان آنلاین شوید فرد متوجه می‌شود که شما استوری او را دیده‌اید پس حواستان به زمان استوری باشد.

نحوه دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام با بلاک کردن

برای دیدن استوری بدون اینکه طرف بفهمد وارد اینستاگرام شوید. استوری موردنظر را مشاهده کنید. سپس وارد پروفایل کاربری آن شخص شوید. روی آسکون سه نقطه که در بالای صفحه در سمت راست وجود دارد بزنید. اکنون گزینه Block را انتخاب کنید. دوباره روی بلاک بزنید. با این کار اکانت فرد موردنظر بلاک می‌شود و نام شما از لیست بینندگان استوری آن اکانت حذف خواهد شد. فراموش نکید که با بلاک کردن آن فرد از لیست دنبال کنندگان شما حذف خواهد شد.

اگر دیگر نیازی به آن پیج ندارید نمی‌خواهد آن را آنبلاک کنید. ولی اگر تمایل دارید دوباره پست و استوری‌های آن پیج را ببینید باید آن را آنبلاک کنید البته برای این کار باید صبر کنید تا ۲۴ ساعت بگذرد وزمان استوری تمام شود. اگر این زمان نگذرد شخص موردنظر متوجه می‌شود که شما استوری او را مشاهده نموده‌اید.

برای آنبلاک کردن به پروفایل خود بروید. روی منوی سه خطی که در بالای صفحه در سمت راست است بزنید، اکنون settingsرا انتخاب کنید.

حال روی Privacyبزنید و بعد Blocked accountsرا انتخاب کنید.

حالا در این لیست پیج مورد نظر را پیدا کرده و روی گزینه Unblockبزنید.می‌توانید دوباره پیج موردنظر را فالوکنید. فقط توجه داشته باشید که اگر آن پیج خصوصی باشد برای اینکه بتوانید آن را دنبال کنید باید به او ریکوست بدهید و اینگونه فرد متوجه می‌شود که شما او را آنفالو کرده بودید.

استفاده از اپلیکیشن ها برای دیدن استوری بدون سین خوردن

اپلیکیشن‌های متعددی برای دیدن استوری بدون سین خوردن وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه به معرفی تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم:

Story Saver

یکی از اپلیکیشن‌های مشاهده مخفیانه استوری Story Saverاست. این اپلیکیشن را از طریق لینک‌های زیر برای گوشی‌های اندروید و iOSمی‌توانید دانلود کنید.

برای دیدن مخفیانه استوری با این برنامه ابتدا وارد آن شوید و سپس نام کاربری و پسور اینستاگرام خود را وارد کنید. پس از اینکه وارد حساب اینستاگرام خود شدید، لیستی از افرادی که آن‌ها را فالو دارید و استوری جدید گذاشته‌اند به شما نمایش داده می‌شود.

همچنین می‌توانید نام کاربری افرادی را که فالو ندارید در کادر مربوطه، وارد کنید و استوری‌هایش را مشاهده و حتی دانلود کنید. در این اپلیکیشن یک آیکون چشم وجود دارد که برای مشاهده مخفیانه استوری‌ها این آیکون را باید خاموش کنید.

Gramster

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های مشاهده ناشناس استوری اینستاگرام Gramsterاست. این برنامه به شما کمک می‌کند تا بدون مطلع شدن کاربران، استوری‌های آن‌ها را مشاهده کنید و زیرنظرشان بگیرید. علاوه بر امکان دیدن استوری بدون سین خوردن توانایی مشاهده لایوها به صورت کاملا ناشناس در این برنامه برای شما فراهم شده است‌.

برنامه Anonymous Story

برنامه Anonymous Story به کاربران خود این امکان را می‌دهد که استوری‌‌های دیگران را مخفیانه و بدون اینکه طرف مقابل متوجه شود، مشاهده کنند. نحوه کار با این برنامه به شرح زیر است:

 • ابتدا نرم افزار Anonymous Storyرا دانلود و نصب کنید.
 • سپس روی لینک add new بزنید.
 • در این مرحله آیدی پیجی که قصد دارید استوری‌هایش را مخفیانه ببینید را در کادر وارد کنید.
 • آیکون + مقابل آیدی مورد نظر را لمس کنید.
 • حالا این پیج در لیست ظاهر می‌شود. هرزمان خواستیذ می‌توانید استوری‌هایش را بدون سین خوردن مشاهده کنید. حتی می‌توانید استوری‌هایش را دانلود کنید.

BlindStory

برای مشاهده ناشناس استوری می‌توانید از اپلیکیشن BlindStoryاستفاده کنید. برای این کار کافیست آن را نصب کرده و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. اکنون می‌توانید پیج‌های مختلف را جستجو کنید پس به دنبال پیجی که قصد دیدن مخفیانه استوری‌هایش را دارید، بگردید و آن را پیدا کنید. پس از یافتن آن پیج می‌توانید استوری‌ها و هایلایت‌های استوری‌هایش را بدون اینکه متوجه شود، ببینید.

برای دیدن استوری بدون سین خوردن یک حساب کاربری دیگر در اینستاگرام بسازید

یکی دیگر از روش‌های ساده و البته قدیمی برای دیدن استوری بدون سین خوردن ساخت یک حساب کاربری جدید است. در صورتی که هیچ کدام از روش‌های بالا برایتان متقاعد کننده نبود از این روش استفاده کنید. خوبیه این روش این است که دیگر نیاز به طی مراحل اضافه برای دیدن استوری نیست و فقط با ساخت یک اکانت جدید می‌تواند استوری شخص موردنظر را ببینید.

در هنگام ساخت اکانت جدید سعی کنید پروفایلتان را با موضوعات مورد علاقه آن شخص هاهنگ کنید. با این کار حتی اگر حساب فرد موردنظرتان خصوصی باشد به احتمال زیاد ریکوست شما را می‌پذیرد و اجازه می‌دهد اورا دنبال کنید و پست واستور‌ی‌هایش را ببینید.