دیدن استوری بدون سین در واتساپ (روش جدید ۱۴۰۲)

وضعیت یا همان استوری واتساپ از امکاناتی است که در این برنامه کاربردی گنجانده شده است. در طول راز افراد مختلفی از مخاطبان شما در واتساپ استوری می گذارند که شما دوست دارید محتوای آن را مشاهده کنید اما از طرفی هم نمیخواهید که طرف مقابل متوجه شود که استوری او را دیده اید. در این مطلب از باملین قصد داریم چند روش کاربردی و تضمینی برای دیدن استوری بدون سین در واتساپ معرفی کنیم تا بتوانید بدون اینکه طرف مقابل متوجه شود وضعیت واتساپ مخاطبان را مشاهده کنید.

 

دیدن مخفی استاتوس واتس اپ (دیدن وضعیت واتساپ مخفی)

۱٫ با دسترسی به فایل های مخفی می توانید وضعیت افراد را مشاهده کنید:

  • در این مرحله می توانید از هر فایل منیجری (مدیریت برنامه) در تلفن Android خود استفاده کنید. هدف ما دستیابی و دسترسی به فایل های مخفی است. برنامه ES File Explorer این ویژگی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
  • سپس گزینه See Hidden Files را روشن کنید. در این مرحله ، باید به پوشه WhatsApp media  بروید و پوشه WhatsApp را در حافظه داخلی تلفن تان پیدا کنید.
  • حالا می توانید پوشه “Status” را باز کنید.

  • در این مرحله، می توانید با استفاده از برنامه ES Image Browser یا هر برنامه دیگری وضعیت WhatsApp دیگران را از این قسمت باز کنید. مخاطب شما متوجه نمی شود که شما استوری وضعیت WhatsApp آنها را مشاهده کرده اید.
  • در این روش، استوری ها بلافاصله به روز رسانی نمی شوند. بعضی اوقات حتی اگر در WhatsApp هم به روزرسانی شده باشند باز هم نمایش داده نمی شوند.

۲٫ Read Receipts برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

این روش تنها روش رسمی برای مشاهده استوری جدید مخاطب بدون فهمیدن او است.

  • باید به خاطر داشته باشید که با غیرفعال کردن گزینه Read Receipts ، اعلان رسیدهای خوانده شده (تیک های آبی) یا همان Read Receipts برای چت های شما نیز غیرفعال می شود.
  • اما اگر نداشتن گزینه Read Receipts مخاطبین تان برای شما اهمیتی ندارد، پس ممکن است بهترین راه حل برای شما همین روش در نظر گرفته شود.علاوه بر این ، مخاطبین شما نمی توانند متوجه شوند که ایا پیام های آنها را می خوانید یا نه.
  • در تنظیمات حریم خصوصی WhatsApp شما ، گزینه “Read Receipts” وجود دارد. می توانید این گزینه را غیرفعال کنید.

 

 

با این کار می توانید استوری WhatsApp مخاطب خود را بدون فهمیدن آنها مشاهده کنید. همچنین ، نمی توانید ببینید چه کسی استوری شما را نیز مشاهده کرده است. به خاطر داشته باشید که برنامه “Xposed Framework” باید روی تلفن شما نصب شده باشد تا بتوانید همه این کارها را انجام دهید.

۳٫ Xposed Module برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

ماژول Xposed روش دیگری برای مشاهده استوری مخاطبین تان است:

  • شما باید Xposed Module WhatsApp Extensions را بروی گوشی خود نصب کنید. سپس این ماژول را فعال کنید و پس از آن، گوشی خود را دوباره راه اندازی کنید. حالا ماژول را باز کرده و گزینه ” turn off read receipts ” را علامت بزنید.

 

 

  • اکنون می توانید استوری WhatsApp دوستان خود را مشاهده کنید، بدون دانستن آنها می توانید استوری آنها را ببینید. علاوه بر این، مهمترین از همه، کسانی که اکنون استوری های جدید شما را مشاهده کرده اند را نیز مشاهده خواهید کرد.