رضائیان: هنوز شرمنده مردم هستم

به گزارش باملین به نقل از خبرآنلاین، سپاهان و الهلال فردا (پنجشنبه) در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم می‌روند. رامین رضاییان، بازیکن سپاهان در نشست خبری پیش از بازی سپاهان و الهلال در رابطه با این دیدار اظهار کرد: هنوز شرمنده‌ام و ناراحتیم که نتوانستیم مردم کشورمان را با قهرمانی شاد کنیم.

او افزود: امیدوارم فردا هواداران سپاهان و اصفهان به ورزشگاه بیایند و تمام تلاشمان را از صمیم قلب می‌کنیم که فردا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

بازیکن سپاهان در خصوص شرایط آمادگی خود پس از جام ملت‌ها، افزود: شرایط سختی داریم که آن باخت را هضم کنیم. اما در جلسه‌ای که با سرمربی داشتم هم گفتیم که در بازی برای تیم تمام قلب و روحم را می‌گذارم و امیدوارم روز خوبی برای مردم اصفهان باشد.

ملی‌پوش سپاهان همچنین با اشاره به عملکرد خود یادآور شد: مطمئنا عملکرد من به خواسته‌های سرمربی بستگی دارد. همیشه در حملات بیشتر مواقع به من آزادی عمل داده و برخی اوقات هم در دفاع هستم. این رازی میان ما است. اگر درخششی داشتم از مجموعه سپاهان است.

رضاییان در پایان گلایه کرد: شنیده‌ام که بازی سپاهان پخش زنده از شبکه ۳ ندارد. وقتی می‌گوییم سپاهان ایران و همه جای ایران سرای من است، انتظار دارم صداوسیما این کار را برای پخش بازی سپاهان ایران کند. باید نشان ندهیم که این تیم سپاهان اصفهان است این اتفاق نباید برای تیمی که تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان است، بیفتد.