صاحبان این خودروها سوپرایز شدند

به گزارش باملین به نقل از اکو ایران، مجوزهای لازم برای شماره گذاری سه خودروی وارداتی صادر شده و این خودروها به زودی پلاک ملی دریافت می‌کنند.

سه محصول برند جی‌ای سی به زودی شماره گذاری شده و روانه بازار خواهد شد GAC GS۳. (جی‌ای سی GS۳) , GAC Emkoo (جی‌ای سی امکو) و GAC Empow (جی‌ای سی امپو) سه محصولی هستند که بعد از برداشتن قفل از در ورود خودروبه کشور در سامانه یکپار چه فروش خودروهای وارداتی در تیررس متقاضیان قرار گرفتند. این خودروساز چینی پیش‌تر نیز حضور نصفه و نیمه‌ای در بازار خودروی کشور داشت.

خریداران سه محصول برند جی‌ای سی منتظر بودند تا مجوزهای لازم برای شماره گذاری خودروهای خریداری شده نهایی سود تا آن‌ها بتوانند هر چه زودتر خودروی خریداری شده را شماره گذاری کرده و سوار شوند؛ بنابراین خبر تایید مجوزها برای پلاک شدن سه خودروی یاد شده پیش از اتمام سال ۱۴۰۳ خبر خوبی برای متقاضیان محصولات این برند چینی محسوب می‌شود.

واگذاری خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی از شهریور امسال آغاز شد. اما به رغم گذشت بیش از پنج ماه هنوز آن طور که باید و شاید حضور خودروهای وارداتی در بازار محسوس نیست. روند کُند واگذاری مجوزها برای شماره گذاری خودروهای وارداتی را می‌تواند یکی ار دلایل حضور کم رنگ این خودروها در بازار قلمداد کرد.

البته فراموش نکنیم چالش ارزی هم در ابتدای راه سدی در برابر تحویل خکدروهای وارداتی محسوب می‌شد که این روزها به گفته مدیران صمت تا حد زیادی بهبود یافته است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم سه محصول برند GAC (جی‌ای سی) چه زمانی در بازار خودرو رویت می‌شوند.