لیست فیلترها و افکت های خنده دار اینستاگرام در سال ۱۴۰۳

لیست فیلترها و افکت های خنده دار اینستاگرام را در این مطلب از باملین برای شما قرار می دهیم تا با استفاده از آنها بتوانید در اینستاگرام تولید محتوا کنید. البته به جز تولید محتوا می توانید با استفاده از این فیلترهای خنده دار و بامزه، سرگرم شوید و از موقعیت های جالبی که به وجود می آید لذت ببرید. معمولا این فیلترها تغییرات جالب و خنده داری را روی صورت شما ایجاد می کنند که به همین دلیل مورد استقبال کاربران اینستا قرار گرفته اند.

 

 

لیست فیلترهای خنده دار اینستاگرام

فیلترها سال هاست که به بخش استوری و یا ضبط فیلم اینستاگرام اضافه شده اند. این فیلترها معمولا با تغییر چهره کاربر فضای خنده دار و جالبی را ایجاد میکند. به همین دلیل هم بلاگرها و واینرهای زیادی از این فیلترها در تولید محتوای خود استفاده میکنند. در ادامه به معرفی معروف ترین و محبوب ترین فیلترها و افکت های خنده دار اینستاگرام میپردازیم.

فیلتر Big Mouth

این فیلتر باعث بزرگتر شدن لب های شما می شود و همین موضوع می تواند بامزه و خنده دار باشد. یکی از چالش هایی که با این فیلتر انجام می شود، رساندن نوک زبان به نوک بینی است که همین چالش در اینستاگرام ترند شده است.

فیلتر Hanging Out

هنگامی که از این فیلتر استفاده میکنید، در چشم های خود دو نفر را مشاهده میکنید که از چشم های شما آویزان شده اند. با بالا و پایین بردن سرتان می توانید کاری کنید که این دو نفر ورزش کنند و دراز نشست بروند.

فیلتر Spider Eyes

با این فیلتر می توانید چشم های خود را چند برابر کنید. در واقع وقتی از این فیلتر استفاده میکنید، چهار چشم به بالای چشمان شما و دو چشم هم به پایین چشم ها اضافه می شود.

فیلتر Big Ears

این فیلتر می تواند گوش های شما را بزرگ کند و تقریبا گوش هایی به اندازه گوش های فیل خواهید داشت.

فیلتر Cat

این جذاب و بانمک و خنده دار اینستاگرام، صورت شما را به شکل صورت یک گربه تبدیل می کند. در واقع گوشه پیشانی شما از هر دو سمت به بالا کشیده می شود و حکم گوش های گربه را دارد. علاوه بر آن دیگر اجزای صورت شما کشیده تر می شود تا شبیه یک گربه شوید.

مجموعه فیلترهای +۶ Funny Faces

در این مجموعه شما ۶ فیلتر بانمک و خنده دار برای صورت خود می بینید که هر کدام از آنها شکل و شمایل صورت شما را به صورت خنده داری تغییر می دهد. به عنوان مثال در یکی از فیلترهای آن چشم ها بزرگ می شود و در موارد دیگر لب ها و دماغ و … تغییر می کنند که صورت خنده داری را برای شما درست میکنند.

فیلتر Doll Me Up

فیلتر بعدی که به شما معرفی میکنیم صورت شما را به شکل صورت های انیمیشنی و کارتونی عوض میکند که می تواند جالب باشد.

فیلتر Funny Horse

اگر میخواهید صورت دوستان خود را به صورت اسب تبدیل کنید، از این فیلتر استفاده کنید. این فیلتر صورت شما را با صورت اسب ترکیب میکند و چهره خنده داری ایجاد میکند.

فیلتر Nostrildamus

این فیلتر دماغ شما را به بزرگترین حالت ممکن تبدیل میکند و یک صورت فوق العاده خنده دار ایجاد میکند. اگر میخواهید با صورت عجیب و غریب و خنده دار تولید محتوا کنید این فیلتر میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

فیلتر Potato Generator

این فیلتر صورت شما را به یک سیب زمینی تبدیل میکند. در واقع از اجزای صورت شما فقط چشم ها و لب ها بریده می شود و بر روی یک سیب زمینی قرار میگیرد. البته این فیلتر مجموعه ای از تم های مختلف را دارد و شما می توانید یک سیب زمینی خانم آرایش کرده یا سیب زمینی با لباس بسکتبال باشید.

فیلتر Funny Eye

این فیلتر علاوه بر خنده دار بودن می تواند یک فیلتر ترسناک هم باشد. با این فیلتر یکی از چشم های شما به قول معروف چپ می شود و حالت عجیبی به خودش میگیرد.

فیلتر Mega Brows

این فیلتر خنده دار و بامزه اینستاگرام، ۶ جفت ابروی دیگر به بالای ابروهای شما اضافه میکند. با تغییر حالت اخم و مدل های ابرو می توانید با این افکت خنده دار اینستاگرام کارهای جالبی انجام دهید.

افکت Funny Face

این افکت یا فیلتر، می تواند معروف ترین فیلتری باشد که تا به اینجا معرفی کرده ایم. احتمالا بارها این فیلتر را در پیج های مختلف دیده باشید و به دنبال پیدا کردن آن باشید. با این فیلتر صورت شما به فرم خنده داری تغییر حالت میدهد. این افکت از ترندترین افکت های خنده دار اینستاگرام است.