نصب واتساپ قدیمی خودم با شماره قبلی (روش سریع)

نصب واتساپ قدیمی خودم چگونه است؟ شاید این سوال مهم در ذهن شما هم باشد که چطور واتس آپ قبلی خود را روی گوشی تان نصب کنید. ممکن است به هر دلیلی نیاز به نصب واتساپ قدیمی خودتان داشته باشید! اما نگران نباشید این کار اصلا سخت نیست و فقط با طی کردن مراحلی که در این مقاله به شما می گوییم می توانید واتس آپ قبلی خود را مجدد نصب کنید. پس اگر دوست دارید بدانید نحوه نصب واتساپ قدیمی خودم چگونه است تا انتهای این مقاله از سایت باملین همراه ما باشید.

 

نصب واتساپ قدیمی خودم با شماره قبلی

نصب واتساپ قدیمی خودم چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد! فقط کافی است مراحل زیر را طی کنید:

  1. اپلیکیشن WhatsApp را از پلی استور (برای اندروید) یا اپ استور (برای آیفون) دانلود کنید.
  2. پس از نصب برنامه واتساپ ، وارد شوید و تیک پذیرش شرایط استفاده از برنامه را بزنید.
  3. شماره موبایل خود را وارد کرده و روی تایید کلیک کنید.
  4. کدی که از طریق پیامک برای شما ارسال شده است را وارد کنید (شاید خود واتس اپ این کد را به صورت خودکار وارد کند) و دوباره روی OK کلیک کنید.
  5. پس از نصب واتساپ قبلی خود از شما خواسته می شود که نامی برای خود انتخاب کنید و در صورت تمایل عکسی برای پروفایل خود بگذارید. با ضربه زدن روی سه نقطه در بالای صفحه می توانید تنظیمات بیشتری را مشاهده کرده و یک مقدمه کوتاه بنویسید.

  6. پس از نصب واتساپ WhatsApp  از شما خواسته می شود که نامی برای خود انتخاب کنید و در صورت تمایل عکسی برای پروفایل خود بگذارید. با ضربه زدن روی سه نقطه در بالای صفحه می توانید تنظیمات بیشتری را مشاهده کرده و یک بیوگرافی کوتاه نیز بنویسید.

 

کار تمام است. حالا شما واتس آپ قبلی خود را روی گوشی تان نصب کرده اید. از این پس می توانید به واتس آپ قبلی خودتان دسترسی داشته باشید. ما در این مقاله سعی کردیم روش نصب واتساپ قدیمی خودم با شماره قبلی را به شما توضیح دهیم. اگر سوالی در این خصوص داشتید حتما در قسمت کامنت ها از ما بپرسید.