پاک کردن چت های اینستاگرام / حذف دوطرفه پیام های دایرکت

یکی از سوالاتی که کاربران سایت از ما زیاد می پرسند این است که چطور چت های اینستاگرام را پاک کنیم؟ در واقع پاک کردن چت های اینستاگرام دغدغه اصلی خیلی از کاربران اینستاگرام است. حذف پیام های دریافتی در دایرکت اینستاگرام کار سختی نیست و با چند کلیک ساده زیر ۳ ثانیه امکان پذیر است. در این آموزش از سایت باملین قصد داریم روش پاک کردن چت های اینستاگرام را به صورت کامل به شما توضیح دهیم. همینطور به شما نحوه حذف همه پیام های دایرکت اینستاگرام برای طرف مقابل هم آموزش خواهیم داد. پس در ادامه این آموزش همراه ما باشید.

 

آموزش پاک کردن چت های اینستاگرام

شاید به هر دلیلی نیاز باشد که پیام های داخل دایرکت اینستاگرام خود را پاک کنید. ما در ادامه روش حذف دایرکت یک طرفه و حذف پیام های دایرکت به صورت دو طرفه را به شما آموزش می دهیم.

 

آموزش حذف همه پیام های دایرکت اینستاگرام برای طرف مقابل

حذف دو طرفه دایرکت در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ کار ندارد فقط کافی است وارد چت تان با هر کسی که قصد دارید پیام های رد و بدل شده میان تان را پاک کنید شوید و پیام های مورد نظر را پاک کنید. در ادامه آموزش پاک كردن چت اينستاگرام برای طرف مقابل را به صورت تصویری به شما ارائه می کنیم.

 

برای حذف چت های اینستاگرام دو طرفه مراحل زیر را طی کنید:

قدم اول برای پاک کردن چت های اینستاگرام: ابتدا باید به صفحه “خانه” یا “Home” اکانت اینستاگرام خود بروید.

مرحله اول پاک کردن چت های اینستاگرام

 

گام دوم برای حذف چت های اینستاگرام: در گوشه بالا، سمت راست، بر روی فلش کلیک کنید و به قسمت دایرکت بروید.

قدم سوم برای حذف پیام های اینستاگرام: صفحه چت مورد نظر خود که قصد دارید پیام های داخلش را پاک کنید را باز کنید.

مرحله دوم پاک کردن چت های اینستاگرام

گام چهارم برای حذف چت های اینستا: پیام مورد نظر خود را که می‌ خواهید آن را حذف کنید، لمس کرده و ۱ ثانیه نگه دارید.

قدم پنجم برای پاک کردن چت های اینستا: پیامی برای شما نمایش داده می‌ شود که نوشته شده است  «unsend massage» بر روی آن کلیک کنید.

مرحله سوم پاک کردن چت های اینستاگرام

 

کار تمام است! پس از مرحله بالا، پیام تان از صفحه چت طرف مقابل پاک می‌ شود.

 

آموزش پاک كردن چت اينستاگرام به صورت یک طرفه

حذف چت ها در اینستاگرام برای خود شما نیز امکان‌ پذیر است. یعنی فقط پیام هایی که خودتان ارسال کرده اید برای خودتان پاک شود نه طرف مقابل! ابتدا باید همانند دو گام قبل، وارد دایرکت خود شوید. این بار دایرکت را باز نکنید و فقط چتی که می‌ خواهید پاکش کنید را لمس و نگه دارید.

سپس یک پیام به شما نمایش داده می‌ شود که در آن به شما هشدار داده می‌ شود که این حذف فقط برای شماست و پیام‌ ها برای طرف مقابل حذف نمی‌ شود. حالا بر روی گزینه “حذف” یا “پاک کردن” کلیک کنید.

در اینجا نیز شما قادر به پاک کردن چت اینستاگرام به صورت همزمان نخواهید بود و باید برای هر چت به صورت جداگانه این کار را انجام دهید. این بدان معنی است که شما برای حذف هر چت باید به صورت جداگانه و مستقل آن را پاک کنید، و نمی‌توانید تمامی چت‌ها را با یک کلیک یا به طور همزمان حذف کنید. لذا، شما مجبور هستید برای هر چت به صورت جداگانه عمل کنید و آن را حذف نمایید.

 

آموزش حذف دایرکت اینستاگرام در آپدیت جدید

  • برنامه اینستاگرام را باز کنید.
  • از صفحه اصلی در گوشه سمت راست بالای صفحه، آیکون فلش يا موشک را لمس كنيد.
  • مکالمه مورد نظر را پیدا کنید و انگشت خود را روی آن نگه دارید.
  • گزینه “Delete” را انتخاب کنید.
  • کار تمام است و دایرکت مورد نظرتان کلا پاک شد!

حذف دایرکت اینستاگرام در آپدیت جدید

 

جمع بندی

خب در این آموزش از سایت باملین نحوه پاک كردن چت ها و دایرکت اينستاگرام را به صورت یک طرفه و دوطرفه به شما توضیح دادیم. اگر سوالی در مورد حذف پیام های دایرکت اینستاگرام داشتید حتما از ما بپرسید. امیدواریم از این آموزش هم استفاده کافی را برده باشید.