پیش بینی نتیجه دربی ۱۰۳

به گزارش باملین به نقل از مهر، میثم منیعی در خصوص بازی استقلال مقابل همتای خوزستانی خود در هفته نوزدهم لیگ بیست‌وسوم اظهار داشت: بازی در نیم فصل دوم لیگ همیشه سخت است، چرا که تیم‌ها شناخت خوبی نسبت به یکدیگر پیدا می‌کنند و نوع نگرش کادرهای فنی و ساختار تیم‌ها را آنالیز می‌کنند، به همین دلیل بازی کردن با تیم‌ها در نیم فصل دوم سخت‌تر است. استقلال از ابتدای فصل عملکرد سینوسی داشته و همواره از یک تاکتیک برای رویارویی با حریفان خود استفاده می‌کند چه زمانی که بازیکن داشته و چه بازیکن نداشته، همیشه از یک تاکتیک یکنواخت استفاده کرده و با همین روش هم تا به اینجای کار با ۴۲ امتیاز صدر نشین است.

وی ادامه داد: استفاده از یک استراتژی از خصوصیات جواد نکونام است و خیلی هم کم پیش می‌اید تاکتیک تیمی خود را تغییر دهد. بازی کردن با چنین تیمی هم برای رقبا سخت است، چرا که همیشه سعی بر پیروزی و حفظ جایگاه خود در جدول لیگ دارد.

نکونام بیشتر از هر کسی دوست دارد با استقلال قهرمان شود

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال با اشاره به صحبت‌های نکونام بعد از پیروزی مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: صحبت‌های نکونام را در خصوص اینکه قول قهرمانی نمی‌دهد را نمی‌پذیرم چرا که هیچکس بیشتر از نکونام دوست ندارد قهرمان شود. استقلال در بی مهره‌ترین شرایط ممکن در لیگ قهرمان شده است، سالی که با فرهاد مجیدی قهرمان شدیم تفکرات او به هیچ وجه با بازیکنان یکی نبود اما در پایان فصل قهرمانی را از آن خود کردیم. در حال حاضر شرایط فرق می‌کند نکونام با بازیکنان نزدیک است و بازیکنان روی حرف‌ها و تفکرات او حساب می‌کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران افزود: نکونام حرفه‌ای بودن خود را با این صحبت‌ها نشان داده است و با این کار سعی کرده تا بار را از روی دوش بازیکنان و تیم بردارد. وگرنه خودش می‌داند که قهرمانی چقدر مهم است و برای رسیدن به قهرمانی چه تلاش‌ها و چه سختی‌هایی را کشیده است. پس با همین روند ادامه می‌دهد تا پایان فصل به قهرمانی که می‌خواهد برسد.

بیان کردن اینکه بازیکن نداریم دیگر کار ساز نیست

منیعی با درباره صحبت‌های نکونام در خصوص نداشتن بازیکن گفت: بسیاری از صحبت‌های دیگر کار ساز نیست و تکرار آنها چیزی را حل نمی‌کند. نکونام باید با قدرت به کارش ادامه دهد و در پایان فصل تمام مسائلی که با خطیر دارد را حل کند. در شرایط کنونی مطرح کردن این صحبت‌ها تنها به هواداران ضربه می‌زند. نکونام به راحتی می‌تواند در لیگ بیست‌وسوم با همین بازیکنانی که دارد قهرمان شود و قهرمانی او هم جای کسی را تنگ نمی‌کند.

استقلال قهرمان شود معلوم نیست نکونام در استقلال می‌ماند یا نه

وی ادامه داد: معلوم نیست اگر نکونام قهرمانی به دست آورد بماند یا خیر چرا که در فوتبال هیچی چیز مشخص نیست و تصمیماتی گرفته می‌شود که غیر قابل پیش بینی است. مدیرعاملی که چند سال پشت سر هم قهرمانی آورده بود را ساعت ۱۲ شب برکنار کردند، پس هیچ تضمینی وجود ندارد که نکونام سال آینده در استقلال بماند یا نه.

اختلاف کادر فنی و مدیریت بازی کثیفی است

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال با اشاره به اختلاف بین کادر فنی و مدیریت باشگاه استقلال عنوان کرد: استقلال واقعاً باید از این بازی‌ها بیرون بیاید، چرا که ناجوانمردانه و کثیف است و تنها این هواداران هستند که مورد بازیچه قرار می‌گیرند. این بازی را تمام کنند و فوتبالی را ارائه دهند که همه لذت ببریم لوس شدن بعضی موارد به مسائل اصلی تیم هم لطمه می‌زند.

پرسپولیس با بازیکنان اداره می‌شود

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص دربی ۱۰۳ و رویارویی دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: من فکر می‌کنم پرسپولیس هنوز به صورت بازیکن محور اداره می‌شود و بازیکنان بیشتری در نتایج به دست آمده دارند. هرچند کادر فنی این تیم تغییر کرده اما فوتبال یک قانون نانوشته است چرا که شکل بازی‌های پرسپولیس نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم با یکدیگر هم قسم شده‌اند تا با بازی‌هایی که نشان می‌دهند ثابت کنند پرسپولیس بعد از رفتن گل محمدی دچار مشکل نشده است و می‌تواند نتایج بهتری هم کسب کند.

بازیکنان کلیدی تعیین کننده هستند

منیعی در پایان خاطر نشان کرد: در دربی ۱۰۳ مهره‌های کلیدی می‌توانند تعیین کننده باشند و روند بازی را به سود تیم خود تغییر دهند. نیمکت دو تیم هم در این میان می‌تواندنقش بسیار خوبی داشته باشد که نیمکت استقلال به لحاظ مربی پرتر از پرسپولیس است و مربیان با تجربه تری روی نیمکت استقلال حضور دارند.