چرا تو اینستاگرام نمیتونم لایک کنم؟

چرا تو اینستاگرام نمیتونم لایک کنم؟ اینستاگرام قوانین خاص خود را دارد و اگر به قوانین این پلتفرم احترام نگذارید و آنها را رعایت نکنید از طرف اینستاگرام جریمه می شوید. یکی از جریمه هایی که اینستاگرام برای متخلف ها در نظر گرفته جلوگیری از توانایی لایک کردن اکانت هاست که به همین سبب شما نمی توانید افراد مورد نظر خود را لایک کنید. این جریمه می تواند به دلایل مختلفی مانند استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی، استفاده از ربات و … باشد. در این مطلب از باملین به شما می گوییم که چرا در اینستاگرام نمیتوانید لایک کنید و راهکارهای موجود را معرفی می کنیم.

نکته: اگر شماره تلفن شما به درستی در اکانتتان وارد نشده و یا دیگر آن شماره را ندارید، در ادامه‌ی پست تغییر آن را نیز به شما یاد خواهیم داد.

 

حل مشکل بلاک لایک کردن در اینستاگرام

این کار اگر به دلایلی خاص از جمله اهانت یا گذاشتن پست‌های خارج از قوانین اینستاگرام نباشد و تنها به دلیل روشن کردن برنامه‌های تغییر آی پی صورت گرفته، یک راهکار ساده دارد که عموما باید برای همه کار کند. برای انجام این کار ابتدا باید وارد نسخه وب اینستاگرام از این آدرس شوید.

 

حالا از زیر تصویر روی Log in کلیک کرده و نام کربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد اکانت خود در اینستاگرام شوید. در این بخش ممکن است که اینستاگرام کدی را به گوشی شما ارسال کند تا امنیت اکانت شما حفظ شود، کد به صورت SMS برای شما ارسال شده را باید در بخشی که روی تصویر می‌آید وارد کنید، اگر هم که کدی خواسته نشد به کار ادامه دهید.

 

با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده کنار اسم پروفایل به تنظیمات بروید.

حالا با رفتن به بخش Change Password، برای تغییر رمز خود اقدام کنید.

در اولین نوار رمز عبور حال حاضر و در دو نوار بعدی رمز عبور جدید را وارد کنید و سپس با زدن Change Password تغییر رمز را اعمال کنید.

 

خب حالا که رمز عبور شما تغییر کرد به اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی خود برگردید. خواهید دید که از اکانت خود بیرون انداخته شده‌اید، پس با رمز عبور جدید وارد اکانت شوید و به فید خود بروید، می‌بینید که مشکل لایک نشدن شما حل شده است.

آموزش تغییر یا وارد کردن شماره‌ی تلفن همراه در اکانت اینستاگرام

برای انجام روشی که به شما گفتیم حتما باید شماره شما در اینستاگرام وارد شده باشد. اگر تا به حال شماره‌ای وارد نکرده‌اید یا اینکه به هر دلیلی شماره‌ی روی اکانت شما با آن چیزی که حالا دارید، یکی نیست، از راه زیر می‌توانید شماره‌ی جدید خود را وارد کنید.

از طریق نسخه مرورگر یا نسخه گوشی وارد اینستاگرام خود شوید.

روی عکس پروفایل خود بزنید.

روی Edit Profile کلیک کنید.

حالا در بخش Phone Number شماره خود را تغییر دهید یا شماره‌ی جدید وارد کنید و سپس با کلیک بر روی Submit این شماره‌ی جدید را تایید کنید.

 

در این مرحله اینستاگرام کدی برای شما به صورت SMS به شماره‌ی جدید ارسال خواهد کرد که باید آن کد را در ادامه وارد کنید تا کار به اتمام برسد.