چرا نمی تونم تو اینستاگرام ثبت نام کنم؟ + حل مشکل سریع

آیا هنگام ثبت نام در اینستاگرام و ساخت اکانت جدید با مشکل مواجه شدید؟ دلایل مختلفی وجود دارد که حین ثبت نام در اینستاگرام با مشکل مواجه میشوید. در این مطلب از سایت باملین به آموزش ۱۰ روش حل مشکل ثبت نام اینستاگرام میپردازیم.

 

حل مشکل ثبت نام نشدن در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه اجتماعی محبوب است که ممکن است با ارور های مختلفی در آن مواجه شوید. یکی از ارور هایی که معمولا کاربر ها با آن مواجه میشوند ارور Signup Blocked است. برای حل مشکل ثبت نام اینستاگرام روش های ساده و متنوعی وجود دارد که در ادامه بررسی میکنیم.

مشکل ثبت نام اینستاگرام

اگر میخواهید بدون ثبت نام در اینستاگرام، از این برنامه استفاده کنید میتوانید مطلب آموزش ۴ روش استفاده از اینستاگرام بدون حساب کاربری را مطالعه کنید.

 

اینترنت ضعیف علت مشکل ثبت نام در اینستاگرام

همانطور که میدانید شما برای استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نیاز به ابنترنت دارید. به غیر از متصل بودن به اینترنت، اینترنتی که به آن وصل هستید باید سرعت مناسبی داشته باشد. برای همین ابتدا قبل از هرکاری بررسی کنید و ببینید به وای فای متصل هستید یا خیر. در صورتی که به اینترنت متصل نیستید وای فای یا اینترنت گوشی خود را روشن کنید و به اینترنت متصل شوید و در اینستاگرام اکانت بسازید. اگر اینترنت روشن است، اما هنوز با مشکل ثبت نام مواجه هستید میتوانید اینترنت خود را تغییر دهید. به عنوان مثال اگر از اینترنت وای فای استفاده میکنید آن را خاموش کنید و اینترنت گوشی خود را روشن کنید و بالعکس.

رفع مشکل ثبت نام نشدن در اینستاگرام

همچنین شما میتوانید برای بهتر شدن اینترنت یک بار آن را خاموش و روشن کنید. ریستارت وای فای میتواند اینترنت شما را بهتر کند. بنابر این دکمه خاموش وای فای را بزنید. چند ثانیه صبر کنید و مجددا اینترنت خود را روشن کنید.

رفع مشکل Signup error در اینستاگرام

اگر باز هم اینترنت شما مشکل دارد و نمیتوانید به دلیل اینترنت ضعیف ثبت نام کنید میتوانید تنظیمات شبکه گوشی خود را ریست کنید. ریست تنظیمات شبکه گوشی تمام تنظیمات مرتبط با اینترنت شما را به تنظیمات پیشفرض تبدیل میکند. این میتواند سرعت اینترنت شما را بهبود ببخشد. برای این کار وارد Settings گوشی خود شوید. در تنظمیات وارد بخش System و بعد از آن وارد Reset options شوید. در صفحه باز شده به سمت پایین بکشید و Reset Wi-Fi, mobile & Bluetooth را انتخاب کنید. انتخاب این گزینه باعث ریست تنظیمات شیکه میشود.

رفع مشکل ثبت نام اینستاگرام

 

مشکل ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل توسط روشن کردن حالت هواپیما

به غیر از موارد گفته شده شما میتوانید برای بهتر شدن اینترنت و رفع مشکلات اینترنت از حالت هواپیما استفاده کنید. حالت هواپیما در گوشی های هوشمند حالتی است که باعث غیر فعال شدن بلوتوث، اینترنت، امکان برقراری تماس و… میشود. زمانی که شما با اینترنت گوشی با مشکل مواجه میشوید میتوانید این قابلیت را فعال و غیر فعال کنید تا شبکه های گفته شده از ابتدا شروع به کار کنند و مشکل شما حل شود. برای این کار انگشت خود را از بالای صفحه به سمت پایین بکشید تا منو تنظیمات سریع باز شود.

بعد از باز شدن تنظمیات سریع روی Airplane mode ضربه بزنید و این گزینه را فعال کنید. بعد از چند ثانیه مجددا روی آن ضربه بزنید تا غیر فعال شود. بعد از اینکه سیم کارت در دسترس قرار گرفت اینترنت گوشی را روشن کنید. وارد اینستاگرام شوید و بررسی کنیم میتوانید اکانت جدید بسازید یا خیر.

مشکل ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل

 

استفاده از برنامه تغییر دهنده آی پی برای حل مشکل ثبت نام اینستاگرام

گاهی برنامه اینستاگرام برای برخی از آدرس های آی پی  و برخی مناطق جغرافیایی کار نمیکند و با مشکل مواجه میشود. در این شرایط شما میتوانید از برنامه های تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. این برنامه ها به دلیل این که آی پی شما را تغییر میدهند ممکن است مشکل شما را حل کنند. بنابر این یک برنامه تغییر دهنده آی پی دانلود کنید و نصب کنید. پس از نصب برنامه روی آن ضربه تا باز شود. پس از باز کردن برنامه آن را وصل کنید. پس از وصل شدن برنامه تغییر دهنده آی پی وارد اینستاگرام شوید و مراحل نصب را طی کنید.

 

رفع مشکل عدم ثبت نام در اینستاگرام با ریستارت گوشی

یکی از دلایلی که میتواند موجب ایجاد مشکل در ثبت نام اینستاگرام شود مشکلات جزئی گوشی است. گاهی گوشی های هوشمند ممکن است با مشکلات جزئی مواجه شوند و این مشکلات جزئی باعث میشوند تا برخی از قابلیت ها و برنامه ها به درستی کار نکنند. در این شرایط یکی از سریعترین و راحت ترین روش های رفع مشکلات جزئی، ریستارت گوشی است. زمانی که گوشی را مجددا راه اندازی میکنید باعث میشود تمام برنامه ها و فایل ها مجدد شروع به کار کنند و اگر مشکلی باشد رفع شود. برای این کار دکمه پاور گوشی را فشار داده و نگه دارید. با این کار چند گزینه مشاهده میکنید. سپس Restart یا Reboot را انتخاب کنید.

حل مشکل ثبت نام اینستاگرام

با این کار گوشی شما خاموش میشود. بعد از چند ثانیه به طور خودکار روشن میشود. بعد از روشن شدن گوشی خود وارد برنامه اینستاگرام شوید. مراحل ثبت نام را طی کنید و ببینید مشکل ثبت نام نشدن حل شده است یا خیر.

 

استفاده از یک دستگاه دیگر برای رفع مشکل ثبت نام اینستاگرام

اگر هنوز حین ساخت اکانت با پیام متأسفیم. نتوانستیم درخواست شما را انجام دهیم. لطفاً چند لحظه دیگر دوباره امتحان کنید. مواجه میشوید میتوانید از یک دستگاه دیگر استفاده کنید. زمانی که نمیخواهید از نسخه وب استفاده کنید میتوانید اینستاگرام را در یک دستگاه دیگر نصب کنید و به وسیله آن در اینستاگرام اکانت جدید بسازید. اگر از گوشی برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده میکنید میتوانید از یک گوشی دیگر استفاده کنید و برنامه اینستاگرام را روی گوشی نصب کنید و اکانت خود را بسازید. همچنین میتوانید از ویندوز برای اینستاگرام و ساخت اکانت استفاده کنید.

 

ایمیل دلیل مشکل ثبت نام اینستاگرام

این امکان وجود دارد که ایمیل شما با مشکل مواجه شده باشد و به این دلیل که ایمیل مشکل دارد نتوانید در اینستاگرام ثبت نام کنید و اکانت بسازید. همچنین ممکن است شما از ایمیلی به طور مکرر برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کرده باشید. در اینصورت شما باید ابتدا یک ایمیل جدید ایجاد کنید. سپس برنامه اینستاگرام را باز کنید و با ایمیل جدید که ساخته اید اکانت جدید را بسازید. برای دیدن نحوه ساخت ایمیل میتوانید مطلب آموزش تصویری ساخت ایمیل یاهو ، جیمیل گوگل ، اوت لوک و آی کلود را مطالعه کنید.

 

بروزرسانی اینستاگرام برای رفع مشکل Signup error در اینستاگرام

اینستاگرام به طور مرتب برای اضافه کردن قابلیت های جدید به برنامه خود بروز رسانی هایی در اختیار شما قرار میدهد. این به روز رسانی ها به غیر از اضافه کردن ویژگی ها و امکانات جدید برخی از مشکلاتی که برنامه در نسخه های قبل خود دارد را برطرف میکنند. بنابر این در صورتی که در اینستاگرام با مشکلی مواجه میشوید میتوانید بررسی کنید و ببینید بروزرسانی برای اینستاگرام وجود دارد یا خیر. برای این کار برنامه گوگل پلی یا اپ استور را باز کنید.

مشکل عدم ثبت نام در اینستاگرام

پس از باز کردن گوگل پلی در بالای صفحه روی قسمت جست جو ضربه بزنید. این بخش با آیکن ذره بین مشخص شده است. روی آن ضربه بزنید و Instagram را تایپ کنید. در قسمت نتیجه ها روی برنامه اینستاگرام ضربه بزنید. در صفحه باز شده بررسی کنید که گزینه Update فعال است یا خیر. در صورتی که فعال بود روی آن ضربه بزنید تا اینستاگرام آپدیت شود. در صورتی که Update فعال نبود یعنی برای اینستاگرام نسخه جدیدتری وجود ندارد و باید برای حل مشکل ساخته نشدن اکانت جدید سایر روش ها را تست کنید.

مشکل ثبت نام در اینستاگرام