چطور آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟ (روش جدید تصویری)

چطور آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟ یکی از دغدغه های اصلی افرادی که در اینستاگرام زیاد فعالیت می کنند این است که آنلاین بودنشان را از بقیه مخفی کنند. به دلایل مختلف دوست ندارند کسی از آنلاین بودن آن ها با خبر شود. به همین دلیل راهی برای مخفی ماندن در اینستاگرام می خواهند. نگران نباشید مخفی ماندن از دید دیگران در اینستاگرام کار بسیار ساده ای است. ما در این مقاله از سایت باملین قصد داریم به شما بگوییم که چطور آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟ پس در ادامه همراه ما باشید.

 

چطور آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟

فعال و غیرفعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام کار بسیار آسانی است. فقط کافیه مراحل زیر را طی کنید:

 

ابتدا باید به حسابتان وارد شوید. سپس تب پروفایل شخصی خود را انتخاب کنید و در بالای صفحه، دکمه منو را لمس کرده و برای ورود به بخش تنظیمات غیر فعال كردن آنلاین بودن در اینستاگرام، گزینه ی Settings را در پائین پنجره انتخاب کنید. در این مرحله به بخش Privacy بروید.

 

مرحله اول چطور آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟

برای تنظیمات آنلاین بودن اینستاگرام، گزینه Activity Status را انتخاب کنید. سپس گزینه Show Activity Status را برای مخفی کردن نمایش آنلاین بودن در اینستاگرام، با کشیدن انگشت به سمت چپ غیر فعال کنید. با استفاده از این گزینه می توانید آخرین فعالیت هر کسی که به او در دایرکت پیام داده اید و اکانت هایشان را دنبال کرده اید؛ در اینستاگرام ببینید.

 

مرحله دوم چطور آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟

درصورت غیرفعال بودن گزینه وضعیت آنلاین، مجوز دیدن آخرین بازدید سایر اکانت ها را ندارید. در واقع خاموش بودن این گزینه به این معنیست که زمان آنلاین بودن در اینستاگرام را غیرفعال کرده اید و دیگران نمیتوانند زمان های فعالیتتان را در ایسنتاگرام ببینند.

 

جمع بندی

خب در این مقاله از سایت باملین به سوال چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟ پاسخ کامل دادیم. امیدواریم از این آموزش استفاده کرده باشید. اگر سوالی در مورد فعال و غیرفعال کردن وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام داشتید حتما در قسمت کامنت ها از ما بپرسید.