چطور تو اینستاگرام استوری بزارم؟

چطور تو اینستا استوری بزارم؟ این سوالی است که ممکنه همین حالا در ذهن شما باشد. اما نگران نباشید استوری گذاشتن توی اینستاگرام کار سختی نیست فقط کافیه در این آموزش همراه ما باشید. ما در این مطلب آموزشی از باملین قصد داریم نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. پس اگر نمی دانید که چطور تو اینستا استوری بزارید حتما در ادامه همراه ما باشید.

 

چطور تو اینستا استوری بزارم؟

اگر فکر می کنید که چطور استوری بزارم تو اینستا صرفا باید مراحل زیر را دنبال کنید:

چطور استوری بزارم تو اینستاگرام؟

۱. اپلیکیشن اینستاگرام را روی موبایل هوشمند خود باز کرده و از صفحه اصلی به سمت راست سوایپ کنید تا دوربین باز شود. در روشی دیگر می‌توانید روی علامت مثبت (+) در صفحه اصلی زده و به بخش Story اسکرول کنید.

۲. حالا برای ثبت یک تصویر ساده روی آیکن دایره در بخش پایینی بزنید یا انگشت خود را روی آن نگه دارید تا قادر به ضبط ویدیویی تازه باشید.

۳. اگر ترجیح می‌دهید که به انتخاب یک تصویر یا ویدیو از گالری موبایل هوشمند خود بپردازید، از روی صفحه به سمت بالا سوایپ کنید.

۴. برای افزودن نقش‌ونگارها، متون، فیلترها یا استیکرهای گوناگون به استوری خود، از ابزارهایی که بالای صفحه قرار گرفته‌اند بهره بگیرید.

۵. حالا روی گزینه Your Story (یا Your Stories) در پایین صفحه بزنید تا تصویر یا ویدیوی مورد نظرتان استوری شود.

۶. در بخش بالایی فید اینستاگرام، روی Your Story بزنید تا قادر به مشاهده پست خود باشید.

چطور استوری بزارم تو اینستا؟

 

به همین راحتی شما می توانید در اینستاگرام استوری بزارید. اگر در این آموزش مشکلی داشتید حتما در قسمت کامنت ها از ما بپرسید. امیدواریم دیگر عبارت چطور تو اینستا استوری بزارم؟ را دیگر در گوگل جست و جو نکنید و با همین آموزش کارتان راه افتاده باشد.